Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz wjbhbdux #10 üzenetére

    Marhaság, akkor szépen előveszem az eredeti lemezt, feltelepítem és kész. Azt nem kell visszaállítani.

    szerk.: Tisztában vagyok vele mi volt régen, de ezek az ugrások irreálisak akkor is.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • mekker

    őstag

    válasz wjbhbdux #10 üzenetére

    Most is lehet így ugrálni csében, "direkt" nem vették ki a játékból ezt a bugot szerintem, fut sok surfölős, bunnyhop meg ugrálós szeró még ma is.
    Sőt még CS:GO-ban is működik ez a fizika ( ott már lehet kell valami kis konzolozás/szerver állítgatás, de nem hiszem).

    Bunnyzással már minden scriptezgetés nélkül is ha valaki nagyon ügyes, kb. 4-5-szörös sebességgel is tud menni az alaphoz képest.(rövid távon még gyorsabban is talán)

    Mindazontúl, hogy autobunny, meg script, meg glitchek jól ugrálnak, meg tényleg nagyon sok munka lehetett a bugkeresésben, de hogy 8 ember vágja össze 100 mentésből az azért sokat csökkent az értékéből.

    [ Szerkesztve ]

    Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Új hozzászólás Aktív témák