Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Bad Pritt #92 üzenetére

    Mindegyik pont amit felsoroltál negatívom vagy nevetséges ezt nem vitatom. Ja de a nők a filmben témában más a véleményünk. Az atom el volt sietve (lehet a vágószobába maradt). Martha elég kapkodós "megoldás" volt. Batman nem buta csak nem detekív.

    De én akkor is boldog vagyok vele. Elfogult (rossznyelvek nevezhetik elvakult-nak) vagyok. És talán az is rájátszik, hogy nagyon féltem a kritikák miatt, de végül nem lett (annyira) rossz. Írtam itt korábban biztos, hogy mit szeretnék látni, és ennek nagy része teljesült is. Az, hogy kapkodósra kellett vágni az sajnálatos. Főleg a Jeep reklámot, (aminek benne kellett lennie) látva. :(
    Boldogan elnéztem volna még egy órán keresztül is. De a fél óra plusz sem lesz rossz. Ne tudom eldönteni, hogy a Warner vagy a rendezó sara e a végtermék. Lehet Sneyder máshogy vágta volna, lehet hosszabbra hagyta volna már a mozis változatot is csak nem engedték. De Sneyder is rendezhette volna alapból rövidebbre. Nem tudom, nem érdekel én szeretem ezt a filmet.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák