Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junkpod

    nagyúr

    válasz air #9538 üzenetére

    Nem hiszem, hogy figyelmesen olvastál. Nem írtam olyat, hogy külön frissítik az engine-t, ellenben írtam olyat, hogy létezik change log és ez alapjan lehet látni, hogy egy adott alkalmazás frissítés hozott-e újat az engine-ben vagy csak csicsazas történt.
    Az meg, hogy mit gondolsz és tudsz az androidos alkalmazások futasarol semmilyen módon nem módosítja a megélt tapasztalataimat és teljesen mindegy melyik bit ragadt be a telefon agyába a user annyit lát amit mutat a készülék. Mit kell ezen magyaraznom? Leírtam a tapasztalatomat: többször volt olyan, hogy frissítés utáni első indításkor volt vele gond, és csak leállítás, kisopres, újraindításának lehetett rendbehozni, vagy olyan is volt, hogy frissítés nélkül is szetcsuszotg a lába a wazenak, ekkor is a sima újraindítás nem segített, sőt a kisopres sem, ha rögtön újra inditottam, csak úgy jött helyre ha kisopres után vártam fel-egy percet és utána inditottam.
    Mondom még egyszer, ez tapasztalat ami semmilyen összefüggésben nincs a te véleményeddel.
    Azért ne az legyen már a szakmai álláspont amit legeroszakosabban szajkoznak...

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák