Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz viktorhu #8304 üzenetére

    Hagyjuk ezt az erősebb szervert, a Waze is folyamatosan (x percenként, ami azt hiszem 5) újratervez.
    Csak nem mutatja az alternavtívákat, ami nekem is fáj picit.

    (#8305) junkpod:
    Nem erre mondtam. Te itt összemosol 2 dolgot. Egyrészt van az, amikor a Google gyorstalálat rossz helyre mutat, meg a Google kereső azt csinálja hogy rákeresel egy adott kifejezésre, feladja a találatot hogy megtalálta, majd rossz helyre visz, illetve tök mást ad fel.
    Ilyet eddig 3× találtam (illetve nem én, hanem 3 jelentő), de már nem emlékszem a konkrét példára, ha megint lesz ilyen, külön elküldöm neked, csak hogy elhidd.
    Ott konkrétan azt történik hogy beadod a Google keresőnek a kérdéses utcát, visszajön a találat azzal a névvel amire kerestél, majd mikor rányomsz akkor máshová visz, full másik utca. Na ezt reprodukálható böngészőből a Google keresővel. Erre ne mondd már nekem hogy a Waze hibája. Hagyjuk a hülyeséget.

    Az, hogy a Mezőtúr meg a Sástói kilátóra nem tud tervezni más hiba, de te olvastad ezt a hsz-emet?

    Az, hogy amúgy a gyorskereső a Google találataid adja csak és kizárólag megint más dolog. Ezt úgy részben elfogadnám, hogy a Waze hibája, de egyrészt erre mondtam, hogy elmondtam mi a helyzet, leírja a GYIK is és workaround van, meg ez ((#8297) Szili17 válasza zeon.hu (#8295) üzenetére).

    Nem tudom így már érted-e mi bajom van. Olyan mintha szarnál arra amiket dolgokra válaszolok és utána valami random bullshitet hozzámvágsz. Nem azt mondtam hogy tökéletes, csak leírtam mi van.
    De ha nem vagy megelégedve vele, akkor ne használd.

    (#8306) poli27:
    Ha meg tudod mondani kicsit konkrétabban hogy mi volt a baj és pontosan hol akkor meg tudjuk nézni.
    Ezt már mondtam másnak is, hogy erre annyit tudok mondani: Nagyon sajnállak.
    Ha belinkeled a helye(ke)t, akkor megnézem. Lehet hogy ismerjük is a bajt, mondjuk hogy az V. kerületi önkormányzat nem tudja eldönteni, hogy Báthory vagy Báthori utcája van-e. Ennek megfelelően bizonyos kereszteződésekben egyik, bizonyosakban másik tábla van kint és a hivatalok is össze-vissza adják meg a címüket az utcában. Teljesen ad-hoc.

    (#8307) pnauser:
    Köszi, valaki 11-én is belefutott, viszont azt gondolta hogy csak a "hétvégi fesztivál" miatti, ami nem tudom mi volt, de emiatt nem került már fel vasárnap este rá lezárás. Viszont ha Te hétfőn is belefutottál, akkor más lesz, feltettem a hó végéig, majd ránézek ha arra járok (vagy valaki beleír kommentbe, ha már nincs, aki arra jár).

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

Új hozzászólás Aktív témák