Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SZATA

    senior tag

    válasz zezoka #2022 üzenetére

    Szia!

    A jelentések, ha másik wazer nem lájkolja, kb. 20-30 perc múlva eltűnnek. A jelentés elküldése előtt, minden típusnál ki lehet választani, hogy melyik oldalon van (mindkét oldali nincs). My side gomb

    Ha lezárást jelentesz (tudom, kicsit nehézkes a felület), akkor neked el fogja kerülni azt a szakaszt. Ha még egy wazer jelenti, akkor már megerősítetté válik a jelentés, és mindenkinek elkerüli, addig amíg le nem jár, vagy valaki keresztül nem hajt a lezárt szakaszon.

    Vannak hosszú távú jelentési lehetőségeink, és térképszerkesztéssel is tudunk zárni, akár azonnal egy útszakaszt. Útmunkálatok, útlezárás bejelentő

    "Bár ahogy olvastam a tapsaztalatokat, nem nagyon veszi figyelembe a közösség bejelentéseit egy közösségi navi! :)"
    Ezt így nem mondanám. A jelentések elévülési ideje nyilván egy nagyobb penetrációra van szabva, így ez főként vidéken gond. Már azzal is jelentesz, – a sebességedet – hogy a fut a Waze autózás közben. Ezzel a fő cél megvalósul, hogy a lehető leggyorsabban elérd a célod.

    Trafiból több fajta van. A fix sebességmérő kameránál akkor szól, ha ha túllépted a sebességet. A rendőr, mobil trafinál mindig szól. Ez alól az a kivétel, ha nem kliensből küldött jelentés esetén nem pont az útra esik jelzés (pl. várható traffipaxok a police.hu szerint – főleg régebben volt ilyen).

    (#2024) radi8tor1:
    Ha jól tudom, nem kötelező megadni a számodat. Én is régen regisztráltam. :)

    (#2023) orichalcos:
    Welcome! Ha kérdés van, szólj!

Új hozzászólás Aktív témák