Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz SZATA #2033 üzenetére

    Sajnos ez már nem lehetséges. :(

    [ Szerkesztve ]

    ⭐ Stella

  • lautnermark

    aktív tag

    válasz SZATA #2033 üzenetére

    Szia

    Két irányú traffit (3 lábút) vagy mindkét oldali ellenőrzést miként lehet jelenteni?

    Tegnap mentem az Üllői úton, volt közvetlenül egymás után 3 db. rendőri ellenőrzés jelezve, de már nem voltak ott. Megnyomtam a nincs ott-ot, de csak az elsőt törölte a másik kettő továbbra is ott maradt. Velük mi lesz? Majd a következő 2 autós fogja őket semlegesíteni? Addig meg feleslegesen riogat?

    "Másik oldali" jelentést miért nem dob fel és miért nem lehet megerősíteni vagy nincs ott-ozni?

    Az úticélhoz fényképet UTÓLAG miként lehet rögzíteni?
    Pl. sietek valahová nem állok neki fényképezni, de amikor már végeztem, akkor már van rá időm. Vagy csak pár utcával odébb van lehetőségem parkolni és mire odagyalogolok a címre, addigra már visszaáll a nézet alaphelyzetbe, azaz nem mutatja a fényképezési lehetőséget.

    Tegnap áthajtottam a Népligeten az Üllői felől a Vajda Péter felé, a Rade Károly sétányon. Az irány a Vajdánál jobbra a Fertő utca felé vezetett. Először be akart irányítani az Építők telepre, utána az "Y" jobb ágán akart kivinni a Vajdára, ami zsákutca.

    Megfigyeltem, hogy újabban több reggelen is Kispesten a Nádasdy utca végénél a Hofherr utcai kereszteződés előtt, az Aldi irányából piros csíkos, 1 km/h-s torlódást jelez. Semmi gond nincs. Ez valami beragadás vagy egy töketlen wazer, aki nem bír kivárni 1,5 percet, amire vált a lámpa?

  • zezoka

    őstag

    válasz SZATA #2033 üzenetére

    Köszi a válaszokat!

    Rendőr jelzésével voltak gondok, épp láttam a szemem sarkából a felugró figyelmeztetést, h útszéli trafi van, de ha nem nézek épp rá, akkor nem is veszem észre, mert hangja nem volt.

    Az a baj, h én vidékről beszélek, és egy olyan útról, ahol Waze-val szeritnem csak én "járok" (egy évben 2-3x). :) Így nehéz persze. Csak a kérdéses szakasz pont egy olyan volt, h nem csak az egy utcával később kanyarodok elkerülés, hanem konkrétan meg kellett fordulni, visszamenni egy nagyobb kereszteződésig, ahol másfelé fordulni, menni rajta kb 2km-t, majd kis mellékutcán átmenni arra (kb 4-500m), hol eredetileg kellett volna menni.

    #2040 orichalcos: Azért, mert alapból autóra van tervezve (nemtom át lehet-e kapcsolni motorra), és lehet h azért visz másfelé, mert autóval arra a kisebb a dugó.

    Márpedig egy mocival gyorsabb a közlekedés is , tehát tovább víve a gondolatot, lehet, h így átversz pár autóst! :) Mégpedig azért, mert elslisszolsz az autók között mocival gyorsan, a progi azt hiszi nincs is dugó, és a következő autósokat beleviszi a dugóba! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák