Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    addikt

    válasz fatal` #13131 üzenetére

    Ezzel a hangerő állítással nekem is gondom van. Be van kapcsolva, hogy a hangszórón jöjjön a hang, tehát telóból jön, de hiába álítom a hangerőt feljebb Waze-ban is, vagy a telefonon a média hangerejét fullra, akkor is tök halk. Huawei P20 Pro-m van. Régen a Honor 7-esemmel tök jól működött, épp amikor beszélt a Waze, akkor tudtam a hangerejét a gombokkal állítani.

    Más kérdés: nem használja valaki rendszeresen az M3-ason a Waze-t? Mert nekem Nyíregyháza felé úgy valahogy Polgár környékén (de legalább is Debrecen-Nyíregyháza közt kb.) akárhányszor megyünk arra, mindig kilép szó nélkül! Úgy emlékszem, az előző telómon is. Valami zavar van az erőben ott? :)

  • st6969

    őstag

    válasz fatal` #13131 üzenetére

    Köszi, kipróbáltam, átállítottam Dórira, és nem váltott vissza angolra. Továbbá, kikapcsoltam a "hangok lejátszása a hangszórón"-t, és így már az autó hangszóróján keresztül szól (bár az is hangszóró, meg a telefon-é is az, szóval ez a fordítás nem igazán egyértelmű). Viszont, meg kell jegyeznem, hogy így a hangminőség az valami botrányosan rossz volt. A hangzás iszonyú tompa, alig lehet érteni valamit. Kis túlzással csak annyit veszek észre, hogy halkul picit a zene, dünnyög valamit Dóri, és akkor ránézek a térképre, hogy mit is kell csinálni... :(( Úgyhogy visszakapcsoltam, hogy a telefon hangszóróján szóljon, úgy egész tiszta.

    Más: korábban is tapasztaltam, hogy a térkép kicsit le van maradva a valós pozíciómhoz képest. Ez az esetek többségében nem gond, de egy komplikáltabb kereszteződésnél már többször előfordult, hogy "bepánikoltam". Pl. ha adott egy körforgalom 5 vagy 6 kijárattal, többször elbizonytalanított, hogy jó helyen jöttem-e ki: már kifordultam, de a nyíl még a körforgalomban van, "szóval le van maradva". Android Auto használata nélkül is ilyen nálam (a készülék nem rossz, Mi8). Lehet, hogy a MIUI-val nem szeretik egymást? Más nem tapasztalt ilyet?

Új hozzászólás Aktív témák