Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szili17

    aktív tag

    válasz st6969 #13194 üzenetére

    Tapasztalatom szerint Androidon jobban le van kicsit maradva. De én már hozzászoktam.
    Úgy lehet tenni ellene, hogy kinézed az utcaneveket vagy próbálsz referencia pontot keresni a térkép és a valóság közt. Pl ahol le kell kanyarodni ott szemben is van-e utca. Vagy a szemben lévő utca után van?
    Elhaladsz egy keresztutca mellett és megnézed mi volt a neve, megnézed a térképen is, hogy onnan még hányadik. Mondjuk én ezt nem a Waze számlájára írom, nekem iGO-val is ugyanez volt a "bajom".
    A hiba bennem van. :DDD
    Körforgalomnál meg olvasd le a táblákat és akkor nem tévedsz el. Direkt bele van írva a kijárat nevébe amit látsz fizikailag a kijárat előtt is a táblán. Plusz számolhatod is a kijáratokat. Dupla ellenőrzés. Akkor buktad ha elkezdesz kőrözni a körforgalomban (ha lehet és nem turbo), mert akkor a Waze megveszik és nem fog tudni segíteni a folytonos újratervezés miatt. :(

    A fordítás szerintem nem hibás. Azt állítod be a telefonon, hogy milyen outputra adja a Waze a hangot. Az alapértelmezettre (amit a telefon választ) vagy mindig a (telefon) hangszórón? Ha hosszabb lenne, akkor nem férne ki véleményem szerint.

    "Facts are stubborn things; and whatever may be our wishes, our inclinations, or the dictates of our passions, they cannot alter the state of facts and evidence."

  • st6969

    őstag

    válasz st6969 #13194 üzenetére

    Megint Android auto: érdekes ez a hol játssza le a hangot (ki van kapcsolva a számomra továbbra is kétértelműen megfogalmazott "hangok lejátszása a hangszórón" - bocs Szili :P ), és így elvileg az (autó)hangszórón kellene, hogy szóljon. Nos, mostanában sokat próbálgattam, de hol itt szól, hol a telefonon. Nem értem. Nem jöttem rá, mitől függ. Egy valamire gondolok: nem mindegy, hogy az autó indítása előtt dugom rá a telefont vagy pedig akkor, ha már bootolt a fejegység, és utána. Ez utóbbi esetben marad a telefon hangszóróján a hang.
    Tapasztalt valaki ilyet? Van állítólag újabb Android Autó verzió, ami sokkal felhasználó barátabb...kipróbálom azt is.

Új hozzászólás Aktív témák