Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simico

    aktív tag

    válasz zharkanyi #12465 üzenetére

    Szerintem a teljes útvonal hosszától is függhet a dolog. Én az agglóból M3-on keresztül járok be, első célpont a Dagály környéke. A ház előtt minden nap az M3-M0-Váci út útvonalat adja leggyorsabbnak. Viszont én még a mogyoródi pihenő és az M0 között minden nap nyomok egy útvonalak gombot és hacsak nincs valami rendkívüli esemény az M3 bevezetőn, akkor onnantól már az M3 bevezető-Róbert Károly lesz a Waze szerint a leggyorsabb útvonal és arra tervez át. Ez minden egyes reggel így megy.
    De más útvonalon is megfigyeltem, hogy ha útközben kérek új útvonalat, akkor az esetek kb kétharmadában nem az eredeti, még a startnál tervezett útvonalon vinne.

    Szili17
    Ehhez jön még hozzá olyan, hogy adott úton mész, de ott több sáv van és az egyik jobban halad mint a másik. Akkor bár a Waze szerint azon mondjuk 5 perc végigmenni, de te megoldod 2-ből, mert el lehet osonni (akár szabályosan, akár kicsit kevésbé szabályosan). Elvileg ilyen hely pl a Dombóvári út.

    Ja, meg ilyen az Óceánárok az M0 felől. A Waze szerint ott hipertérugrással átugrom a 7-800 méteres sort és hipphopp bekanyarodok... mert a Váci felé halad a szélső sáv. Persze elég sok ott a kereszteződés után záróvónalon visszaforduló, meg akik az utolsó métereken próbálnak bevágni a balra kanyarodók közé - ahogy azt egy hátul 6 Waze matricával kitapétázott térképszerkesztő is csinálta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák