Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mustaros

    aktív tag

    válasz Dumbass #16 üzenetére

    i7 és gtx 480 - al full HD alatt nekem nem volt fps - probléma több player esetén sem...

  • #57919488

    törölt tag

    válasz Dumbass #16 üzenetére

    BWE1 és BWE 2 után a 3 már lényegesen jobban futott és amin sokan panaszkodtak az a stress test aminek nem az a lényege, hogy a játékosok játszanak mint akik már megkapták a teljes játékot hanem a szerverek terhelése stb. nem hiába volt, hogy kérték a játékosokat, hogy most ide oda menjenek a tesztek miatt.

    Csak a gond megint az mint WoW PTR esetében, hogy a sok kisgyerek fel van háborodva mert játszani akar és nem fogja fel, hogy ez most nem azért van, hogy nagyon jól szórakozzanak hanem, hogy utána minden pengén menjen.
    Stress testeken mindig is rosszabb volt a teljesítmény mint BWE-n de érdekes múlthéten pl. ahol max 30 FPS-t értem el ott most 50 is volt.

    DX 11 lesz benne mielőtt még többen is elhinnék, hogy csak DX9 lesz.
    Nvidia és ATI minden nagyobb cím megjelenése után kiad egy javítást ami tényleg sokat szokott dobni az FPS-en ráadásul egy MMO sem indult még tökéletesen és kell 1 hónap legalább mire pár Patch eléri a tényleges hatást. Sokan ezért is várnak a gép fejlesztéssel.

    Még Diablo 3 is problémás volt több mint egy hónap után és ott azért nem kis név van a háttérben, SWTOR hozta a szokásos EA minőséget és megint kinyírtak egy jó címet de ez már más dolog. WoW se tökéletesen indult csak akkora rajongó tábora volt már az elején, hogy mégis sokan játszottak vele a kezdeti hibák ellenére is és nem adták fel de ezt sokan elfelejtik vagy csak később a kiegek alkalmával ismerték meg a játékot.

    Nem tudom sokan mit várnak egy Beta-tól.

    [ Szerkesztve ]

  • front3r

    őstag

    válasz Dumbass #16 üzenetére

    Amit írtál az nagyon nem igaz, sőt szerintem a GW2-őt picit sem ismered és még finoman fogalmaztam. Igen is FORRADALMI! PvE-ben a dinamikus eventek a legjobbak, mert teljesen olyan mintha single játékot játszanál, de mégsem, mert bárki odamehet és veled együtt élvezheti a csatát. Rengeteg féle dinamikus esemény van, meg se lehet őket számolni, nagyon változatosak. Én már azzal el lennék, ha csak a kezdő területeken bóklásznék, már úgy lvl 80-as lehetnék, mert változatosabb bármilyen grindfest MMO-nál.
    És ezek csak a dinamikus események... amelyek a világra hatással vannak és megváltoztathatnak nagyobb dolgokat is majd a későbbiek folyamán.

    Ott van akkor a personal story: Egy kész RPG egy MMO-ban! Végre nem sima quest rendszer, hanem igazi személyre szabott történet, akár mint egy Elder Scrolls-ban. :)
    Itt aztán van Lore minden mennyiségben, és igen változatosak a küldetések, mi kell még? :)
    És ezt sem kötelező egyedül játszani, a party tagokkal mehetsz, ezt is játszhatod.

    Ott vannak a nyitott világ örömei: Jumping eventek, achievement hajkurászás, világ felfedezése amiért nem kevés XP-t kapsz. Rengeteg rejtett dolog a játékban. Ezek egy játékban sincsenek ilyen jól megcsinálva.

    Ott van a WvW: Egy valódi várharc PvE elemekkel vegyítve. Itt is vannak dinamikus események. A csapatoddal várakat fejleszthetsz, a guildednek saját vára lehet ha elfoglaljátok, kirakhatjátok a címereteket. Itt is van jumping event, de már a PvP veszélyeivel. :)

    Ott van a strukturált PvP: Egy valódi 5v5, 8v8-as e-sportra hajazó küzdelem, ami igen élvezhető. :) Sőt ilyet nem tudsz mutatni más játékból sem, olyan alapossággal van kidolgozva. Tényleg a te képességeden múlik a dolgo, és nem a geared határozza meg. :) Külön díjazás van a cPVP-ben, glory pontok, egyedi/nem stat alapú/ gear. Van tournament rendszer is.
    Minden ami kell!

    Ja, és nem vagy semmire sem korlátozva már lvl1-en sem, mint a többi MMO-ban, ahol csak a pénzre hajtanak. ;)
    Mutass másik játékot, ami csak a szórakoztatásra megy és alig kérnek el a játékért valamit! Nem tudsz mutatni... vagy ha szeretnél akkor ajánld. ;) (MMO-kra értem, de személy szerint a többi játék sem túl meggyőző.)

    Fanboy lennék? Nem, csak buzgó vagyok, mert végre van egy játék ami igazi szórakozást nyújt hosszú távon is, és nem fél óra után törlöm mint az összes többit! ;)
    Ja, és nem fizettek ezért a véleményemért.

    Gépigény nálam rendben, nagyobb csatában is, de a gépemet tekintve ez nem is csoda. :)
    Az is hazugság tőled hogy szaggatott a legtöbb gépen, nem igaz. Csak voltak olyanok...
    Amúgy is még az ArenaNet rengeteget fog optimalizálni, nem úgy mint a többi fejlesztőcsapat....

    [ Szerkesztve ]

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák