Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Nem vagyok egy nagy logika-kaland játékos, gyerekkoromban (10 éve mikor 10 éves voltam) igazából csak a Jack Orlandot és a Sam&Max első évadát játszottam ki, mindkettőnek többször utána kellett persze olvasnom :B Utóbbinak a noire hangulata és a gyönyörű rajzai miatt fogott meg nagyon, egyszer majd beszerzem GoG-on, mivel noha a lemez még megvan (és a hatalmas papír doboza is) elindulni már nem indulna el. A Sam&Max a humora miatt imádtam, a gurus lemezhez még magyar felirat is volt és könnyesre röhögtem magamat, sajnos mocskos drága, majd a következő Steam salenél talán egy bundleben beszerzem, szerencsére már felirat se kell.

    Hát nem tudom, ez a játék a teszt alapján viszont nem az én világom, nem tűnik annyira viccesnek mint a Sam&Max, ha meg nem vicces akkor inkább pörgetnék ki egy Wolf amongst us-t vagy egy L.A.Noiret (jajj, azt is folytatnom kéne már...)

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák