Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mardel #17 üzenetére

    ezért mondom, hogy máshogy látjuk sokan a dolgokat és ez így rendjén is van... nálam a jó film olyan, hogy azt kb bármikor elkezdem, végig akarom nézni újra :) még anno 13-14 éve, amikor meglett a matrix, középsulis voltam, tél volt, minden nap megnéztem kb 1 hónapon keresztül, annyira tetszett... (és ez nem túlzás: esti program az volt, hogy kaja+matrix... eredeti hanggal, felirat nélkül... szinte az összes párbeszédet fújtam már a végére) ...a (főleg régi) jó játékok is ilyenek... végigjátszod, megismered a sztorit, de még akár a 20. újrajátszásra is ad valami pluszt a megszokott élményen kívül, annyi tartalom van bennük :K pl a system shock2 volt nagy kedvencem, mert ott is olyan újabb audio log-ok bukkantak elő, amik pl pár karaktert segítettek jobban megismerni, vagy a fő sztorihoz tettek egy újabb részletet ...egy gta ennyiből hasonló, hogy itt is szerintem annyi npc/küldetés lesz, ami miatt még sokadik újrajátszásra is változatos marad

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák