Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WD40

    aktív tag

    válasz KoPy89 #2 üzenetére

    Ez kérlek szépen, pixel-cell-shading :)
    DS tulajoktól kérdem: ez jó grafikának számít? (Tudom, hogy nem a grafika a lényeg, játszani biztos jobb, mint nézni... :DDD )

    Az analog világ utolsó (?) harcosa.

  • WD40

    aktív tag

    válasz jobesz #9 üzenetére

    Szia. Nem tudom ki vagy, de itt ezt a hangvételt és stílust nagyon gyorsan felejtsd el. Ha lenne annyi sütnivalód, hogy ránézz a gépemre (nevemre katt -> cuccok), ki tudnád következtetni hogy nem költök a gépemre jó pár éve.
    Aztán, ha utána olvasnál, hogy mit szídok és mit nem, akkor megint csak megkímélnél engem, hogy az idióta, fél perc alatt bepötyögött, igénytelen mondatszerkesztéssel és hibákkal teli hozzászólásodra válaszoljak. Xbox360 vásárlásán vagyok épp rajta, bár semmi közöd hozzá.
    GTA4: nem, egyáltalán nem a hardver gyengesége az oka, hanem az elkapkodott, nem megfelelő portolás, optimalizálás PC-re. Utánanézhettél volna, mielőtt baromságot írsz (újfent), mert hónapok óta erről írnak mindenhol.
    És mielőtt azt mondod, hogy szídom a konzolokat, nézd meg a weboldalam. No komment. Remek embert sikerült kifognod.
    A DS-t sem szídom, csak nem látom (én nem látom, tehát személyes vélemény) a többi között sok értelmét, maximum választ a konkurenciára. De konkrét véleményt (hogy pl.ez egy szar, vagy ez a legeslegjobb gép) nem mondok olyanról, amit nem használtam még.

    mod: off-ba...

    [ Szerkesztve ]

    Az analog világ utolsó (?) harcosa.

Új hozzászólás Aktív témák