Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz Seikai #21 üzenetére

    Ne haragudj de ha annyira GT fan lennél, mint ahogy mondod, akkor nem hordanál össze marhaságokat.

    Én az vagyok, GT 1-2 -n nőttem fel, és egészen a 4. -ig jó játék volt a maga idejében. Jött aztán a nagy grafikai ugrás a PS3 -al, ahol már tényleg realisztikusabbá lehetett volna tenni a vezetés élményét, helyette kaptunk két foscsomagot, GT 5-6 néven. Mitöbb, a Gran Turismo 6 a valaha volt legszarabb GT, holott abban volt minden amire vágytok: rahedli autó, amiből pont annyi volt rendesen kidolgozva, mint amennyi autó van a GT Sport-ban, meg semmire való versenyek az AI ellen, ahol nagyon bénának kellett lenni hogy ne nyerd meg, aztán ha minden verseny meg volt, félre is lehetett dobni a játékot, mert nem volt több benne, és az, ami a leglényegesebb, az nem volt meg a játékban. Az, hogy autóban ülök, nem egy szappantartó dobozban, hogy minden ezredmásodperc számít egy jobb pozícióért, és sorolhatnám.

    Az elején el lett mondva, hogy ez egy ONLINE játék lesz - miért is hiányolod a single player tartalmat belőle akkor? Ez egy multiplayer spinoff.
    Mindig mosolyogtam kicsit a GT játékok "the real driving simulator" megnevezésén, de most örömömben teszem, ugyanis Gran Turismo soha nem volt ennyire realisztikus, mint a Sport.

    Az autók és pályák mennyiségére meg: fontosabb a minőség, mint a mennyiség. De biztos, hogy kiegészül a játék idővel.

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák