Új hozzászólás Aktív témák

  • Seikai

    aktív tag

    Először is GT rajongó vagyok, mindegyik része megvan a szériának és mondanom sem kell, hogy én is csalódtam.
    A grafika jó, de a Driveclub-nál nem szebb sőt az utóbbi 4 éves grafikája sok helyen lepipálja a GT sport-ot! Forza 7 pedig egy lapon sem említhető velük grafikailag.
    Amiben még kiemelkedik az a visszajátszás az erős post process miatt PS4 Pro-n... kár hogy csak visszajátszás, kár hogy csak főleg PS4-Pro-n szép és még nagyobb kár hogy online meccsek közben nincs is visszajátszás...
    A fizika kiváló, de ennyi nem elég, hogy kiemelje a sorból.
    Marha nagy visszalépés pályák terén, kevés kocsi, zeró tuning kb. agyonnyírbált single player. Az online eventekre sokat kell várni olykor. Hosszas töltési idők.
    A zenék kiválóak ez pozitívum. Kár, hogy több zene van benne mint kocsi meg pálya összesen ez azért ciki.
    Ps plus kötelező hozzá különben csak egy 20k-s demot vettél. De a teljes játék is csak egy újabb GT proluge.
    A versenyek jók már-már lehetnének élvezetesek is, ha nem téged büntetne a program amikor pár f@sz úgy nyeri meg őket hogy kilökdösnek mindenkit a pályáról te meg kapod a penalty-ket.
    A jobb kocsival semmit sem érsz a program kvázi egy erőbe nerfeli vagy erősíti őket a versenykre alias Oblivion vagy GW2 feeling benne. Annyi érződik milyen a meghajtása a kocsinak és ezzel mennyire tudsz driftelgetni a kanyarokban így előnyhöz jutni. Corvette meg a Viper ide jó pl. De a Renault Megane RS Gr.4 mindent visz, ha egy tuti tippet akarsz és jobban gyorsul mint a Lamborghinik....

    El lehet vele lenni és egy pohár bor mellett gyönyörködni benne, de mintha kiölték volna a lelkét.

    És kérem azokat, akik korábban nem játszottak GT-vel nem követték a szériát ne bírálják azokat, akik rajongók és kiakadnak a játékon mert mi tudjuk mit vesztettünk és, hogy mennyit. Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

Új hozzászólás Aktív témák