Új hozzászólás Aktív témák

  • AdamVonSzabo

    tag

    válasz dnelb #113 üzenetére

    kijelző felélesztés gomb érintés nélkül úgy hogy ne szívja az akksit: van double-tap
    egyszerű nav bar elrejtés: ezt nem értem, ha az app immersive, akkor elmegy, vagy téged mindig zavar?
    egykezes mód: 5" nekem egy kezes, a 6"-nál meg mindegy, mert tartani sem tudod egy kézzel, ha még bogarászni is akarsz, de mondjuk ez határeset, elfogadom
    egyszerű némítás: nagyon egyszerű, szerintem ez a samuban sem egyszerűbb
    normális energiatakarékos módok konfigurálhatóan: hány féle módra van szükséged? van a sima, meg a takarékos, ennél granurálisabban nem életszerű kérni, csak akkor, ha szar a gyári sw és szívja az akkut, na a stock nem ilyen
    képernyőmódok: ez mit takar? van natural, vivid és saturated, ezek újak, tudom, de a dev settingsben legalább 7.0 óta ott az sRGB
    dpi állítás mókolás nélkül: ez is van már legalább 2 éve
    normális cloud mentés: ez nincs, aláírom, de nekem nem kellett már vagy 4 éve, mert több kárt tud okozni, mint hasznot, almánál sem tuti, attól, hogy van
    rendszerszintű eq: ez is elég réteg igény, de valóban nincs
    alkalmazások védése külön védelemmel, pl ujjlenyomat: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rickclephas.fingersecurity
    nagyon ritkán beakadó gplay services ellentétben a stock droiddal: pont fordítva látom, a mindenféle gyártók mindenféle módon optimalizált rendszere szokta megkeverni

    Meg úgy általában is ez a rengeteg nagyon tuti feature olyan szépen megeszi az S7-et, hogy öröm nézni, mennyire lassú a Nexus 6P-hez képest, pedig az fél évvel öregebb és ultragagyi 810-es SoC van benne.

    Nem vagyunk egyformák, nem ugyanazok az igényeink. Valaki azt szereti, ha alátolnak minden fika feature-t, amit nem használ, mert ettől prémiumnak érzi a készüléket. Valakinek nem ez az igénye. Mindannyian fogadjuk el, hogy másnak más lehet jó.

Új hozzászólás Aktív témák