Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    válasz brumi1024 #8489 üzenetére

    Na várjál, van ismerős ismerőse a T-nél, kértem, nézzen már rá. Kiderült, hogy nekem jelenleg egy Asus (eddig jó) Ultrabook (ez már nem jó) van igényelve.... Barmok, komolyan. Hogy melyik ügyintéző pipálta át erre, azt nem tudom, mert az elején még (az első 3 ügyintézőig kb.) még biztos, hogy Nexus 7 volt megadva.

    Most várok az ismerősre, hogy helyre tudja-e hozni. Ha nem, akkor felhívom őket, és addig anyázok, amíg nem adnak egy minimum 50-es IQ-val rendelkező embert, akinek lebetűzöm mit is szeretnék vásárolni, és infót tud adni, hogy mégis még hány hét mire kihozzák.

    Általánosságban az a véleményem a T-ről, hogy a szolgáltatásokkal meg vagyok elégedve, XXL csomag süvít, IPTV-vel nincs gond, de ha valamit meg kell velük oldani, akkor mintha a Marsról jöttem volna. Némi tréningezés nem ártana a csapat nagy részének (ugyanakkor vannak nagyon Pro emberek is!), mert szart se tudnak semmiről se. Ami még hagyján, de mint látható, még képesek elcseszni is eddig működő dolgokat. :(

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák