Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    válasz hallerlaller #800 üzenetére

    Na megneztem...ratettem egy 8gigas mkv-t, meg csomo kisebb mast, meg persze ami mar rajta volt, es a vegen maradt 185Mega hely a arteruleten.
    Ekkor mar kiirta, hogy keves a tarterulet, es hogy nehany szinkronizaciot igenylo folyamat nem fog tudni futni...es pl. gmail nem is toltotte be az uj maileket.
    Node a lenyeg, hogy ekkor valoban laggolt tobb helyen, a mass effect infilator nevu jatek szinten, szoval ha nagyon keves hely van akkor az tenyleg gaz, bar logikusan nem ertem az okat, hiszen minek tart fenn kulon tarhely reszt a system-nek ?
    A lenyeg, hogy valoban nem szeret tele lenni...toroltem par kisebb videot, es amikor 700mega lett a szabad hely akkor megszuntek a problemak.
    Ezutan toroltem mindent ami nem kellett, vagy nem kell mar, es lett volna 11giga koruli szabad hely...de csak 3,6giga szabadot irt ki, a grafikus tarhelx kijelzesen viszont latszott, hogy a nagy resze ures. Ujrainditas utan a garfikus resz maradt, de mar jol is irta ki mennyi a szabad.
    Nalam 700mega szabaddal mar elvolt (nem tudom 600 eleg lett volna, mert valami 250-300megasat toroltem elotte amikor meg 400valahanynal meg keveselte), ekkor a bongeszo, meg a mass effect infilator sem akadt mar, de valoban nem szabad tele lennie.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák