Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    válasz Skynet258 #7724 üzenetére

    Igen értelek. Söt igazat is adok neked. Viszont az nem igaz, hogy ha ebayen veszel nem kapsz számlát. Kapsz számlát, legalább is ha paypal -lel fizetsz. Az, hogy áfa mentes ebbe nem megyek bele mert öszintén megmondom fogalmam sincs az ezzel kapcsolatos dolgokkal, de mintha ugy rémlene van egy árhatár ami alatt nem kell áfát (vagy vámot) fizetni. A várakozási idö valoban néha még több is mint egy hónap! Ez negativum. Viszont, volt már olyan, hogy nem jött meg egy cucc honapok elteltével sem, irtam az eladonak es kuldött egy ujat megint. Szóval tudnak angolul az eladok. Vagy pedig csak én voltam eddig nagyon szerencsés az is lehet. Ráadásul minden egyes alkalommal azt kaptam amit a képen láttam. Sosem volt átverés. De értelem szeruen ha nekem most kellene töled vennék!:) Vagy ha fontos lenne a garancia mondjuk. De ilyen kicsi értékben nem foglalkozom vele személy szerint. Ha meg valami probléma van paypal segit neked vissza kapni a pénzt. Igazabol tenyleg nem támadásként irtam, csak igy hirtelen elcsodálkoztam az árkulönbözetre.

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák