Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz wolfman #26 üzenetére

    Jelenleg 19.51 GB-t jön , most, Uplayen. :K

    A fizika az olyan , amilyen.

    Így van, nem jó, nem reális.

    De én inkább annak örülök, hogy rengeteg jármű alkalmatosság lesz benne, így pedig egy adott küldetést elég sokszínűen lehet végrehajtani.
    ( Már elképzeltem, ahogy haver kiugrik a helikopterből, siklik a célpont felé, miközben én cross motorral beugratok a bázisra és egy másik cimbi pedig hajóval lepi meg őket, mini gunnal, mindeközben pedig még a rebellisek is besegítenek, bár ez nem lesz túl "stealth" mod. :B )

    Nekem sem tetszik , ahogy viselkednek a gépek, se a földön, se a levegőben, a vízen még úgy ahogy....de ezzel lehet barátkozni, inkább próbálom a pozitívat látni.
    Mert ha teljesen leragadok ennél a dolognál, akkor csak saját magamat kedvetlenítem el.
    Állandóan fanyalogni pedig nem egészséges. Szerintem. :N :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

  • ayo

    addikt

    válasz wolfman #26 üzenetére

    hehe, az autók viccesek szerintem. nem tudom mit modelleztek, de olyan érzésem volt, mint ha egy nagy tégla vajat irányítanék egy havas tájon.

    amúgy Ubitól független én nem értem, hogy miért ragaszkodnak, hogy 1 napon jöjjön ki mindegyik platformra, azt PC-n mindig olyan verziók jönnek ki, amit nem hisz el senki, hogy valaki valaha tesztelt.
    nagyon kevés stúdiónak megy a multiplatform és szerintem ezt be kéne ismerni, nem hiszem hogy jó tesz bárkinek, hogy első hetekben, hónapokban mindig csak ettől zeng az internet.

    http://jateknaplo.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák