Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz ballus #305 üzenetére

    Nos, igyekszem elkerülni. Most járok gyógyfürdőzni, úszni, maszíroztatni, meg minde. Mellette tornászom, szóval ki tudja. A rögzítésnél tényleg annyi van, hogy a többi porc vmivel nagyobb terhelést kap, viszont amit már eddig sem szuperáltak, azok esetén mindegy, hogy úgy van, vagy máshogy. Csak azért az ember az ilyet mégis elkerülné..
    A zsibbadozás akkor ezek szerint maradandó "élmény" az embernek. Nekem amikor elmúlnak a fájdalmak néha, a lábújj bizsergés az ami meg tud őríteni.. Én nem tudom, de ez a sérves téma szerintem középkori kínzómódszernek is elment volna..
    Majd még egy injekciót az L5-S1 közé kérek, hogy azért megnézzem mennyiben más az L4-L5 közé adott csodátol, ami semmit sem használt egy pillanatra sem. Kíváncsi leszek, hogy egyel alatta mit változtatna egy ilyen. Igazából a fájdalmakat is onnan érzem kiindulni, tehát sztem ott lesz inkább a gond majd.
    Az időjárás egyébként engem is ki tud készíteni. Olyankor még a Contramal tabi sem szokott segíteni.. A heti kétszeri gyógyfürdőzés és úszás viszont eléggé kifáraszt, de nagyon hasznosnak érzem.

Új hozzászólás Aktív témák