Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mh197

    senior tag

    válasz enerdzsájzer #266 üzenetére

    Nos, ezt nagyon jó olvasni! :K Jó tudni, hogy azért a műtét megoldja ezeket a fájásos dolgokat. Az ülés annyira nem hangzik jól, mert nekem pont ülős melóm lenne. Mondjuk nálam nincs bénulás, meg kiszakadás, egyszerűen csak kikopott a porc az l5-si közül, és a kinnlévő porc nyom vmit, de annyira nem, hogy bénulás legyen, csak ilyen fájásos, meg hőhullámos dolgot okoz. Eléggé patt helyzetben vagyok vele. Ha műtétre kerülne a dolog, pont ezek miatt jobban bíznék a kisebb vágásos endoszkópos technikához, hátha hamarabb felépülök.

    Biker: Ülőlabdám van otthon már régóta, térdeplőszékem nincs. Ha lehetőségem van rá, akkor inkább fekszem, vagy a fürdőkádban áztatom magam, mivel baromira fáj, főleg egy végigmelózott nap után. Ha otthon gép előtt kell ülnöm, azt mindenképp labdán, de melóhelyen kivágnának a labdámmal, ott nem megy ez a dolog.
    Most már fullra érzem, hogy a keresztcsont mellett jobb oldalon fáj a gerinc mellett, szóval tuti ott a probléma. Ez szépen kisugárzik végig a lábamra, és más nem is használ rá, csak a contramal dilibogyó, meg a fekvés/melegvizes fürdés némileg.
    Remélem nekem is alakul hamarosan vhova ez az egész, mert nehezen bírom már nagyon a napi rendszeres fájdalmat. :O Még aludni is jobb, mikor rendesen tudok, mert akkor legalább nem érzem. :W

Új hozzászólás Aktív témák