Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • narumon

    őstag

    válasz nemethkitti #2201 üzenetére

    Nekem is két kiszakadt sérvem van. El vagyok vele, de mondjuk napi 8 órát nem tudnék vele ledolgozni. Az viszont nem gond, hogy lemenjek boltba, elsétáljak postára, ide-oda. Sőt nyáron tizenvalahány órát vezettem egyhuzamban kocsiban. Nekem csak annyi a lényeg, hogy ha elkezd rosszabbodni (mondjuk séta, vagy ülés miatt), akkor egyre hatványozottabban rosszabbodik, tehát egy idő után muszáj lefeküdnöm 1-2 órára és utána akkor megint jobb. (de olyan mint a nap elején olyan megint csak 1 éjszaka alvás után lesz).
    Ami miatt én áldok mindent az az, hogy fekve egyáltalán nem fáj, így jókat alszom, fekve lazítok, stb.

    https://www.facebook.com/Naruvideo

  • klari164

    csendes tag

    válasz nemethkitti #2201 üzenetére

    Szia! Az infúziót én is kipróbáltam többször, de semmit nem segített. Azok dicsérték akinek ízületi gyulladása volt és nem gerinc sérve. Nem régen én is kaptam műtét után, egy pár hete, de semmi. Szerintem erre igazán nincs más módszer, mint a fájdalomcsillapító, pihenés és normális mozgás. Tulajdonképen az orvosok is mindig mást mondanak, egyik erre esküszik, a másik arra. Te meg csak próbálkozzál, valami majd bejön. Én már annyi mindent kipróbáltam 14 év alatt, de igazi hatékony kezeléssel még nem találkoztam. Szörnyű dolog ez, hogy egyik sérvet megműtik, erre kijön máshol. Aztán egyszer csak elkezdenek elcsúszni a csigolyák és akkor megint műtét. Na és mi a garancia, hogy ezzel befejeződött a műtétek sora. Mellettem egy olyan asszony feküdt, mikor műtöttek szeptemberben, akinek, nem túlzás, 7 gerinc műtétje volt. Annyi idős mint én, 47 éves. Bele gondolni is rossz, hogy mi lesz az ilyen beteggel. Hiába veszi fel az infúziót, semmit nem ér, mikor már szó szerint, szét van műtve a gerince.Aztán próbáltam már, különböző injekciós kúrákat is, ami árban elég húzós volt, de az se segített.Szerencsés ember az ismerősöd, hogy kiszakadt sérvvel jól együtt tud élni. De gondolom az se mindegy, hogy hol van a sérv, és mit érint. Mikor olvasgattam a Gerinc Központban a röntgen felvétel eredményét, amit a műtéthez készítettek és már újabb beszűkült csigolyákat találtak, ami a doki szerint nagyon rossz jel. Csavarozták az LV-SI. csigolyát és fölötte az LIV-LIII. csigolya is beteg. Ráadásul a csípőben is szépen kopik a porcom. Mind csupa jó dolog. Na de ez van, próbáljuk élni az életünket, de itt a fórumon is tapasztalom, hogy akinek már volt műtétje 1-2, vagy több, az sajnos várhatja, hogy tovább romlik az állapota. Legyen szép napod.

Új hozzászólás Aktív témák