Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #160 üzenetére

    nem láttam olcsóbban értelmes xt-t mint msi gaming 2060s/gb aorus-t, 20e-rel olcsóbb a pulse "sima" 5700 - kuponozás után minden, ufóéknál ( : - 5700 xt alap áron 8-10e-rel drágább mint az előbbiek alap ára, pont annyi mint egy rog strix 2070, beugró 2060s-t biztos nem vennék
    jó nekem nv is, rtx nem érdekel :)

    1) üvölt ez a fos az arcomba : D - úgy kell megcsinálni, h ne üvöltsön load se ( :
    2) megy bele a por, de töméntelenül - itt meg pláne - porszűrő a kalitka árából ( :
    3) a hűtés hatásfoka nem ideális (jobb egy olyan ház, aminek fasza airflowja van) - a meleg kénytelen felszállni, és befűteni a szobát, topflow hűtő megoldja a ram és vrm-ek szellőztetését
    4) remélhetőleg nem esik/ömlik/csurran/cseppen/zuhan/hánykolódik bele semmi, miközben megy ---> körülményes, hatványozottan kell rá figyelni - lóP@szt :d gép mellé nem rakunk enni/innivalót ( : akkor se ha hermetikusan zárt :d - esetemben egy szekrényen lesz a tv mellett/mögött, ami mellett van az íróasztal, esély sincs ráönteni semmit, a box volt ott korábban, túlélte - illetve belehalt h nem használtuk pár hétig ( : -
    b_zergálom a kis 570-et, lehet sokkal többre képes mint gondoltam

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák