Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Synthwave #152 üzenetére

    jah jó, én kérek elnézést, jobb is a sata, gyorsabb meg minden, nehogy nvme-t vegyél pár ezerrel drágábban, semmi értelme, azért nyilván a tesztelő sem a levegőből mért, meg én se onnan szedem amit tapasztaltam, és sokkal jobb tyúkbelezni' mint belevágni egy ms2 slotba
    ha félreérthető lett volna, a 2,5" sata mx500 99% h az m2 mx500 egy 2,5" "házban", simán fogták és belerakták ugyanazt a panelt m2-sata átalakítóval ,mivel nem nvme semmi bonyolultabb akadálya nincs, nem véletlen sokkal nehezebb a sata mx500 mint a sata 860 evo, véletlenül sem azért, mert ha nem pakolták volna tele hűtéssel ami a házhoz csatlakozik, akkor nem melegedne még jobban, biztosan nem azért. és nem, nem csak papíron jobb a 860 evo, még mindig van nálam belőle használatban ( : extraként az tényleg hűvös, ha már sata akkor az
    amd 3000 ready, értsd: outofthebox' amd 3000 ready, nem kell hozzá másik bios-t feltenni, már olyannal jön, lefényképezzem? ott van a dobozán is ( : nem tudom mit lehetne vele alakítani egy 3600/3700-nél, de nem is érdekel, allcore uv "tuning" azzal is biztosan menne, +10-15% teljesítmény többeltért meg nem fogok +40% fogyasztást "benyelni" és nem veszek 2x olyan drága hűtőt hozzá, de ez én vagyok
    azt mondottam volt, sok játék van ami nyiknyiköl' 16gb ram _alatt_, nem 16gb ram mellett ( : - sok az lehet túlzás -, gears5 pl biztos ilyen, már most, nem 1-2 év múlva, most, innen mekkora lépés, h 16 kevés legyen?
    mivel jövőre jönnek az új konzolok, amikben elvileg 24gb ram lesz, szted nem-e esetleg megnő a pc-s játékok ram igénye is? mert sztem elég esélyes, de vegyél nyugodtan 16-ot, mert a több pénzkidobás, a 2x8 3600@cl18-as egész biztos nem az - sztem ha megzargatnám a 3000-es aegis is menne annyit cl16-on, 3200-n biztos megy, és nem 2x8 páros -
    te pénzed, te tudod, nekem igazából teljesen mindegy

    szerk:
    Hobbbyt
    trükkös az mindenképp, annak kifejezetten örülök, h nem ciripel semmi, kopp-kopp ( :

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák