Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz krystman #31 üzenetére

    En nagyon sokaig pc-n jatszottam ( altalanos 5-tol kezdve elotte sega megadrive-unk volt ) kanapebol toltam vegig a mass effect sorozatot radios eger billentyu kombinacioval ( logitech mx 3200, nem olcso mulatsag ). A gep egy 94 centis full hd teve mogott van. Vettem egy boxot hasznaltan csak is kizarolag a Mortal Kombat miatt, es most tudod mit csinal a PC? Neha lejatszik egyket hd filmet meg a tetejen csucsul egy Kinect:D

    PC-vel mindent meg lehet csinalni amit konzolon, de:

    - Ha nem a legerosebb allitgatni kell a beallitasokon, telepiteni kell, iranyitast(!) be kell loni, ez altalaban 15-30 percet elvesz elso inditaskor az ember eletebol, es utana meg tweakeljuk a grafikat.
    - A jatekok nagyresze nem kezeli jol a gamepadokat amik mai napig a legjobb iranyito eszkozok jatekokhoz ( aki ezzel vitatkozik az szembekop par ergonomiai szakembert is )
    - Nincsenek olyan jo cimek pc-re, ami engem ( kozel 30 fele ) erdekelnek mar, mert nincs idom b@szakodni 300 orat egy strategiaval ( heroes sorozat ), nem kot le a vegtelen szintlepesi folyamat es cuccvadaszat mar ( kinottem a diablot es tarsait ), es FPS-eket se jatszok mar online mert a jatekostarsadalom abban a szferaban agyatlan tinedzser hulladek, akik taktikazas helyett anyaznak ( qlive kivetel, az annyira osdi hogy alig van tini meg nincs ido ugatni )

    Ellenben konzolon beteszem a jatekot es megy, nem kell allitgatnom es olyan jatekok vannak ott amik nem raboljak az idodet, ugyanakkor nem is casual.

    Csak par cim Mortal ( nonpluszultra ujra gyerek vagyok ha jatszom vele ), Forza ( ilyen minosegu autos jatek pc-n nincs ), GoW ( nagyon jo hentelos jatek ), Alan Wake ( zsenialis sztori es hangulat ).

    Az a baj hogy ezt egy DroidPC-s addig nem erti meg amig nem vesz egy box-ot, en is megvilagosodtam pedig soha nem akartam venni, aztan a Kinect es a Mortal Kombat meggyozott egy nagyon masnapos napomon. Nem bantam meg.

Új hozzászólás Aktív témák