Új hozzászólás Aktív témák

  • yagami01

    aktív tag

    válasz callmeakos #5 üzenetére

    Azért szerintem de. Az az atmoszféra, amit teremtett nem lesz ugyan az, mint itt. Ez már most borítékolható, még akkor is, hogy ha pár perc gameplayt láttunk csak. Azt a játékot több szempontból is szeretik a rajongók. De legfőképp a hangulat nem lesz ugyan az, mint a régi MW-ben. Bár ne így lenne... A 2005-ös részben nagyon jók voltak a zenék, a történet is tetszett, a színészekkel se volt baj, minden egyes élő átvezetőt vártam. Akkoriban még rendesen volt tuning, most is igyekeznek visszahozni, de akkor csinálják rendesen. Mert eddig azt láttuk, hogy választhatsz 3 féle motorháztetőt pl. aztán szevasz... ez volt a 2015-ös résznél is az egyik hiba. ( ez most lehet egy kicsit túlzás volt, de sok alkatrésznél lehet nem is, de a lényeg megvan )
    Szóval... attól, hogy vannak benne rendőrök és üldöznek meg mit tudom én még nem lesz Most Wanted. Nem beszélve arról, amit az E3-as gameplay mutatott. Aféle akciózás - vagy ahhoz hasonló - csak a Runban volt emlékeim szerint. Na mindegy, csak szerintem túlzás a kettőt egy lapon említeni, aztán persze kiderül milyen lett ha kijön, de nem értem, hogy sokan youtube-on is miért hasonlítják az MW-hez, mikor nagyon sok dologban eltér. És nagyon sok dologban nem annyira bejövős. Annyira, de annyira nem lenne nehéz jó NFS-t csinálni ( gondolok itt olyan részre, ami követi az UG-UG2-MW-Carbon éra hogy mondjam.. hangulatát és szellemiségét )... remélem egyszer megélem a napot, mikor eljön ez az idő is. :)

Új hozzászólás Aktív témák