Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz KROK640 #630 üzenetére

    erről a maffiás témáról eszembe jut, hogy nálunk faluban egy ismerősnek volt "szolgálati kocsinak" egy 500as amg mercije 15-20 éve... egyszer hív, hogy valamiben segítség kellene neki, amivel nem is volt gond (lehet csak filmeket/játékokat osztottunk oda-vissza és csak vigyem a vinyóm? passz...) ...esett az eső, nem sok kedvem volt kimozdulni, mondtam neki, hogy "ha hozol-viszel és elugrunk másik haverért, akkor oké" :) jött is, közben kerültünk is egy nagyobbat és demonstrálta, mit lép az a gép... azóta se éreztem hasonlót: belülről szinte semmi hangja nem volt, alig lehetett észrevenni amikor váltott az automata, de 0-100 alatt kis híján epilált a bőrülés :D brutális volt...

    ui: amiből még ment általában a lehúzás, az a cigi... kb 2003-2004 környékén megtanultam magamnak sodorni és onnantól én voltam mindig az az ember, akinek volt cigije :D ja eszembe jutott egy sztori is, ami félig ide kapcsolódik: faterom sógornője elkezdett valami ecdl tanfolyamot és x alkalommal hozzám járt tanulni/gyakorolni... természetesen ingyen, de ez természetes is volt... 15-20 órám biztos ráment... amikor segíteni kellett neki felkészülni, fel tudott hívni és jött, de miután letette a vizsgát, annyira nem volt képes, hogy felhívjon, hogy "kösz, meglett" ...sőt utána volt, hogy a kocsmában látványosan került és nem is köszönt :U ...nem értettem az egészet, de helyén kezeltem innentől őt is

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • *Ropi*

    félisten

    válasz KROK640 #630 üzenetére

    Az órádat nézve végighallgatod az öreglány szövegelését, majd balta arccal bemondasz neki 3000 Ft-ot. Amikor már újra kap levegőt és folytatja a pocskondiázásodat, akkor kedvesen mosolyogva megemlíted, hogy sajnos nem tudod a továbbiakban biztosítani nekik a kedvezményes diszkont árat, ezért 4000 Ft...Problem solved. :D Persze nem árt, ha 2 méter és 120 kiló vagy hozzá, csak a nyomatékosítás kedvéért. :D

    Ez a család pont az az embertípus lehet, amelyikkel a napokban találkoztam a kínai kis boltban, ahova néha betérek apróságokért: albán csacsi típusú, alkesz fazon áll a pénztárnál és feltartja a sort. Be van baszcsizva de annyira, hogy álltában is dülöngél mint egy tengerész, amikor beálltam a sor végére, hárman elmentek előlem, mert már túl régóta vártak, így előre kerültem az emberünk mögé. Kérdezem a tulajt, hogy miért áll a sor, erre mondja, hogy a figura összetört egy üveg drágább bort, de nem akarja kifizetni. Mondom a részegnek, hogy marha egyszerű: ő törte el, ő fizeti ki - ha kihoz a szalonból egy autót tesztkörre és felcsavarja az első fára, akkor is fizetnie kell (jó, amellett, hogy le van biztosítózva). Javasoltam neki, hogy ne tartsa fel a sort, hogy mindenki mehessen a dolgára... De ő nem fizeti ki, fizesse ki helyette az állam, meg a Viktor...A kínai srác már nem bírta, és megkérdezte tőle, hogy "Te milyen ember vagy?" (már úgy értette, hogy ilyeneket csinál), erre a barom nemi gondolkodás után megszólal, hogy "én magyar vagyok"...Na mondom, ha Te magyar vagy, akkor én meg letagadom, hogy az vagyok, mert az ilyenek miatt van olyan hírünk a világban amilyen. Ezen a ponton elegem lett az egészből és eljöttem, így nem tudom a történet végét - majd legközelebb megkérdezem a tulajt, ha arra járok, de valószínűleg kifizette, mert amikor kiléptem az ajtón már mindenki azt skandálta neki, hogy fizessen és húzzon a 'csába.

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák