Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koby11h

    aktív tag

    válasz #72042496 #212 üzenetére

    Aha, balesetek mindig történnek. Elejtette a lépcsőházban lefelé, éééésss ráesett! A laptop kijelző része és a palmrest kuka, a srác 2 hétig húzta a lábát. Ráborította otthon a sört. A cégnél a teát. rácsukta a fedlapot, de nem vette ki a telefont = kijelző + bill csere. Ráültek a vonaton, ez is kijelző+hátlap. arról ment a film a kutya pedig lerántotta. A srác az ágyban nézett filmet, ott is maradt a laptop, reggel megjött a barátnője és szó szerint beugrott az ágyba = kijelző hátlap behorpadt, kijelző elpattant.

    De a csúcs: 110V USA csatis töltő + T60p, vendég jelezte, hogy merül, mit lehetne csinálni?
    A kereskedelmi igazgató hölgy megoldotta: 220V-os kábel ki az Ő töltőjéből, az USA csatis kábel helyére be a vendég töltőjébe és a másik vége be a 220V-ba. Az ONLY 110V! feliratú töltő pukkant egyet, erős feszkó szag, és két riadt nő. Itt szóltak nekem. Utólag okos kapitányként elmagyaráztam, hogy csak a komplett töltőjét kellett volna odaadnia, tekintve, hogy NEKI IS T60p-JE VAN 2 ÉVE!!!!!!!!!!!!
    A vendég hölgy már nem merte kipróbálni a laptopot, majd otthon az IT megnézi. Szerintem is!

    Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

Új hozzászólás Aktív témák