Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hcl #21166 üzenetére

    "10-15 perc múlva feltűnt neki hogy senki se pofázik, de legalább mindenkinek folyik a nyála" - volt egy ilyen angol tanárnő (Klaudia) a mi sulinkban is. A korábban említett Guszti egyszer állítólag, míg a tanárnő órát tartott, a padalatt Guszti kiverte a tanárnőre, de nem tudom, hogy csak legenda volt-e vagy tényleg megtörtént, de amúgy Gusztiból simán kinézem, hogy igen.

    Az alattunk lévő csajokra is érkeztek néha pályázatok, mi tőlünk, de nemtudok érdemleges sikerektől. Én tizedikbe összejöttem egy osztályunkba kerülő új csajjal (félévkor jött). A csaj nem sokkal később (április vége) eltörte a lábát, és mindenki leszarta hogy házit elkéne vinni vagy valami, nekem meg bejött a csaj, szal bejelentkeztem, hogy elviszem majd én neki a házit... Aztán ez egy remek kifogás volt heti 2-3 látogatásra, amiből egyre több lett, és egyre kevesebb szólt az iskoláról (bezzeg a piálás, a fedés (aki nem tudná graffitik mindenfelé), és töménytelen mennyiségű hülyeség az ott volt indító motornak). Egy idő után az osztály el is felejtkezett erről az egészről, majd év végén mikor valami bulin kézenfogva megjelentem vele, akkor esett le az osztálynak, hogy HOPPÁ... TI MEG ???
    De ez sem tartott sokáig (ráadásul ő dobott) aztán a tizenedgyediket full szingliként éltem le, tizenkettedikben jött a szalcsis tánc révén emlegetett említett Era akivel semmi nem lett, de utána egyszerre lépett be a képbe szinte egy Betti és Anett... Végül ezutóbbi lett egy időre a befutó. Mivel ezek mind "külsős" csajok voltak, mondhatni nem használtam ki sulin belül a végzős státuszomat, de amenniyre néztem a többiek sem.
    Tizenkettedikre az összes említésre méltóü csaj foglalt volt az osztályban (külsős fiúk által) a srácoknál viszont eléggé ritka volt a barátnő.

    Volt egy mögöttem ülő csaj a Böbe. Nos vele eléggé jóban voltam, másodikos osztálykirándulás után már hazafelé az egész osztály meggyansított minket, hogy lefeküdtünk egymással osztály kiránduláson. Eleinte tagadtuk, majd pár nap múlva elismertük, hogy szálljanak le rólunk. 1 hétig téma volt aztán nem ...
    Tizenkettedikre aztán lett neki barátja. Egyszer adtam neki egy szájrapuszit valami vicces baromkodás közben, nem reagálta le sehogy. Másnap egy alacsony kigyúrt kopasz csávó keresett, hogy mit fűzöm a nőjét a Böbét? (köszi Böbe, francnak mondtad el a barátodnak?) Én meg konkrétan kiröhögtem a hisztijét :D De amúgy a Böbével nem volt semmi más ezután, főleg, hogy nekem addigra volt más befutó.

    (na, jól eltértünk a témától, pedig szegény Tivadar továbbra is szalad a pénze után... mondjuk most más nincs :D )

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák