Új hozzászólás Aktív témák

  • solena

    tag

    válasz bambano #9796 üzenetére

    Á, ezek már nem nevelhetőek. Csak bekaptam a leszarom tablettát, és ismerjék meg egy kicsit milyen az, ha a saját kedvem után megyek;] (a munka azért el van látva, és most hozzámvágták a leltárt is - mert az egész (sok)diplomás bagázsban nekem van annyi logikai érzékem, hogy átlássam. Határidő nincs, elszöszmöszölök rajta, ha éppen van kedvem. De már megy a vinnyogás, hogy mi lesz velük nélkülem:DDD) De érdekes, mióta beadtam a papírt, a közvetlen vezetőség is visszább vett az arcából;]

    BiP: alapesetben valóban nem, de amikor még ottvoltam, akkor azért működött (oda nagyon sokan a versenyszférából nyergeltek át, annak megfelelő szemlélettel, mert olyan vezető volt). Most nyáron volt egy kis fejhullás, azóta kezdődő fejetlenség van, az új arcok tipikusan közszférás mentalitásúak :(

    hcl: létszám-korlátozás, ki van ez centizve. De ezek tényleg olyan piszlicsáré feladatok, hogy a megfelelő jogosultságokkal simán hozható, még ész sem kell hozzá. Közszférában tudod mi kell ahhoz, hogy olyan típusú főnök legyél? (legalább) Egy diploma (kell a kinevezéshez:D) vagy még felsőbb szintről különengedély, hogy diploma hiányában is felvegyenek, gerinckivétes operáció és nagyon hosszú, ízérzékelésre alkalmatlan barna nyelv:P A normális főnökhöz az utóbbi kettő elhagyható, helyette acélidegzet:DDD

    Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

Új hozzászólás Aktív témák