Új hozzászólás Aktív témák

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz F.E.K.. #657 üzenetére

    Kaptam egyszer egy laptopot, haver nemtörődömsemmivel szépvagyok (kövér volt mint állat) cégemvan főnöknőjétől, hogy mindigkikapcsol, nekinemkell szar.
    Kitakarítottam a ventit, meg is javult (megakadt a porcicában, mondjuk a nő lakásában valami olyan ótvar kupi volt, hogy az borzalom)
    Másik haver húgának kellett volna gép, mert behalt az övé. Nem lett ez eladva, kölcsönadódott neki, hogy majd ha tud venni valami értelmeset, akkor visszaadja. No para, jóban voltunk.
    (2008 körül, Pentium M-es gép, WinXP eldöcögött rajta, kapcsolattartani Messengeren jó volt.)
    Aztán telt-múlt az idő, még 2012-ben is azt használta, csak közben hazaköltözött, kicsit szétverte, stb., de egyszer mondta, hogy visszaküldi valahogyan.
    Lehet tippelni, hogy valaha láttam-e még egyszer azt az izét! :DDD Jó, mondjuk ingyen volt, de azért ha valamit kölcsönkapok, akkor... na...

    @F.E.K. : Á, ez alap :D Van,a melyik a főnöke által küldötteket sem olvassa el, és felháborodik, hogy letolják.

    @mephi666 : Volt olyan, hogy az egyik főni megcsinálta :D Azt a rinyálást, amit az emberei levágtak...

    @Diabolis : ÉS akkor ő utálja a számítógépeket, meg minekaz, de az eszébe sem jut, hogy ha kicsit is tanulna, akkor keveseb bosszúsága lenne.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák