Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz KROK640 #30729 üzenetére

    Nem téged és nem Kármánhoz hasonlított. A mögöttes motivációt hasonlította az űr határához. Ezzel és az ezt követő írással tökéletesen bemutattad azt, hogy mi okozza a legtöbb bajt.

    Az egyik oldal: "legtöbb ember" "azt hiszi, hogy egy 500-asból megússza"
    Másik oldal: "Sokszor látom rajtuk, hogy eleinte komolyan is gondolják"

    Előre kell tisztázni. Ha nem mondta és írtuk le előre, akkor az nem része a munkának, ahogy az meg az én buktám, ha 2x annyi ideig bénázok valamivel. Nem feltételezünk, gondoljuk, azt hiszi és társai. Ugyanezen vonal mentén vannak kibukva a felhasználókra akiknél kritizáltad, hogy de az a munkájuk. Igen, az a munkájuk, hogy megoldják mások problémáit, de nem az, hogy gondolatolvasás és álomfejtés után elkészítsék azt amire tényleg szüksége van a usernek. Mondjuk az a munka része, hogy értelmes kérdésekkel/javaslatokkal kiderüljön, hogy mit is akar a felhasználó. Nem hagyjuk ott a felszerelt monitort kábelek és táp nélkül, mert azért nyilvánvaló, hogy az kell. De az 50 méter áthidalása már nem egyértelmű elvárás.

    Tudom-tudom poén gyilkos hozzáállás, nehogy bárki is hallgasson rám, mert akkor nem lesz min röhögni.

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák