Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz D1Rect #211 üzenetére

    Ez sajnos nem igy van, plane miota a laptop a divat. Rengeteg fostalicska, legolcsobb tescos laptop van, amihez van eredeti win. Ezt nagyon be lehet szivni.

    Viszont vannak olyan valaszok, amik tapasztalataim szerint mukodnek. Ugye a legegyszerubb, ha kozlod, hogy kiszallasi dij+elso ora 20k, utazasi ido oda es vissza is beleszamit.
    De ha valamiert a penzt nem akarod felhozni, akkor ha mondasz valami olyat, amire nagyon nem szamit, mondhatni sokkolod, akkor sokszor csak annyi a valasz, hogy "Ja, oooo, ok, akkor majd maskor". Ilyen pl az, hogy "Bocs, nem erek ra, Batman jelmezt varrok", vagy barmi hasonlo marhasag.

    ui.: Masik, nagyon jol mukodo modszerem az, ha mar ismerem a szamot, tudom ki az, es tudom, hogy ez semmi jot nem fog akarni, akkor alternativ szovegekkel veszem fel a telefont, valami unalmas, monoton hangon.
    Erre peldak (telefon csorog, felvesz, beleszol igy):
    "Menyetszor mazsara kis es nagykereskedes, miben segithetek?"
    "Szuk lik sexshop, mit parancsol?"
    "Bandzsa szemeszet, fem kontaktlencsek felaron!"
    "Zsani es tsa vegrehajto iroda, mit parancsol?"
    stb stb stb

    Fontos, hogy rohoges nelkul, csendes kornyezeben, monoton, unott hangon kell csinalni. Garantalt a siker! :D

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák