Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyraxx

    tag

    válasz MC Pite #938 üzenetére

    "Folyamatosan kevered a kontrasztot és a világosságot." - A kontrasztot a fényerő függvényében írtam, nyilván a kontraszt minimális fény nélkül nem értelmezhető az emberi szem számára. Előző posztban részletesebben.

    "Nálam tevékenységnél 20, általános 10, este 5% fényen kellemes" - ha este levenném a 100%-ról 5-10%-ra, nagy eséllyel még a nagy óraszámokat sem látnám, nemhogy a kisbetűket. "Ha nagyon gáz, meg kell nézni boltban másikat" - jó ötlet, most már nagyon érdekel, hogy ennek van baja csak, vagy a modell ilyen.
    "Én mindig a tevékenységet indítom el, és amikor kell, akkor indítom a navigálást [...] Pl túrázást elindítod, hosszan az UP gomb, Navigáció, Pályák." - Melyik az az UP gomb? :)

    Ha megnyomom a "GPS" gombot, feljön a tevéklenység menü (futás, túrúzús, navigáció, stb). Kiválasztom a "Túrázás"-t (GPS gomb rá), és akkor benne vagyok a túrázás tevékenységben. Ekkor mit kell nyomnom? Ha újra a GPS-t nyomom meg, akkor elindul a felvétel, az gondolom nem jó. Ha a SET gombot nyomom, akkor ott megint feljön, hogy Futás, Túrázás, Navigáció, stb, de itt már egyszer kiválasztottam, hogy túrázás, nem? vagy ez már egy másik menü? A Túrázáson belül a SET gombbal miért választhatok ismét a tevékenységek közül? Nem értem.
    Ha a tevékenységen belül nem a SET gombot nyomom meg, hanem a "MENU" gombot, akkor ott is van választható "Navigáció" sor, a "Futás beállítása", az "energiaüzemmód" és a "tréning" sorok alatt. Ez kell nekem?

    köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák