Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Memmaao #112 üzenetére

    Miért állítasz valótlant?

    Egyetlen szóval nem írtam, hogy "mindenki milyen, bezzeg én"... ez nettó hazugság!

    Azt írtam, hogy ez a teszt laikus, de arra elég, hogy zanzásítva a főbb jellemzőket bemutassa. Ellenben nem több, mint egy felkészültebb webshop adatlapja, ahol kb. legalább ennyire le is tesztelik az órákat.

    "aki meg nem 202 pulzussal sportol az még nem is sportol," - egy újabb hazugság! Mi ezzel a célod???

    Ezt írtam: "Tolom fel a dombon 202-es mellkaspántról mért pulzussal, a hulladékom meg 158-at mutat percek óta és esze ágában sincs feljebb menni." - pontosan ezt írtam! Sürgősen fejezd be a hazugságok gyártását!

    Ezerszer leírtam már, hogy többször is a supporthoz fordultam, elektronikus úton! Jellemzően nem tudtak segíteni, vagy ráfogták arra, hogy várjak egy új sw frissítésre, vagy azt írták, hogy megküldték az észrevételt a fejlesztő kollégáiknak és majd javítják. Ahogy te nem javítottad, hát éppen úgy ők sem! És ez a legzavaróbb, amikor egyik hibát úgy tűnik végre javították, akkor előjön egy másik. Lehet, hogy nem a hw ennyire szar, hanem a fejlesztő bagázst kéne sürgősen lecserélni.

    (Nekem ismerősöm Virbjét a cseregar árán számolták, be a másik készülékbe, csak, hogy legyen itt ellenpélda is, mielőtt valaki azt hiszi, hogy az évszázad csodái ezen márkanév alatt futnak.)

    "Ha részletes tesztre vágysz, ne egy mobilos oldalon keresd, ahol inkább, mint okosóra van tesztelve, hobbi sportoló részéről"

    Miért ne kereshetném egy olyan oldalon, ahol rengeteg fajta műszaki cikket tesztelnek? Pl. a tévéket, kijelzőket nagyon is alaposan... olyankor nem csak egy mobilos oldal?
    Egy teszter felelőssége óriási! Az írása alapján döntenek az emberek százezrekről. Fogalmam sincs, hogy mennyit keres itt egy teszter, de azt tudom, hogy ennél részletesebb cikkre vágynék egy PROhardveren, egy ilyen sokoldalú eszköztől. Ez rohadtul nem csak egy futósóra... és főleg nem okosóra. Ez egy sportóra, okos funkciókkal. A részletes tesztre egy amatőr sportoló is képes, csak próbáljon ki jóval több mindent és meséljen róla!

    Korábban azt írtam, hogy éppen akkor, amikor a kollégának gépeltem 52 volt a pulzusom. Az nem a nyugalmi pulzus. A nyugalmi pulzus az közvetlenül az ébredés után mért pulzus (48 BPM amúgy). Egész biztos, hogy ezt egy IT mérnöknek kell elregélnie egy orvosnak? ^^

    Nagyon ritkán terheltem magam 202-es pulzussal percekig. Talán, ha 10-30 mp a jellemző, elvétve, de egyszerűen vannak helyzetek, amikor csúcson kell hajtanod magad, igen, többnyire versenyen, bár edzésen is van úgy, hogy elszaladnak a lovak. Viszont a 179-es pulzust gyakran átlépem edzésen is, és gyakran edzek felette úgy max 190-195-ig. Edzéstől és a kinti hőmérséklettől függ. Jelenleg 51 a valós VO2Maxon, ami nem túl jó, de nem is tragikus.

    A veszélyes szerintem az, ha nem sportol valaki, hanem dohányzik, alkoholt és ne adja ég még drogokat is fogyaszt. Fogalmam sincs mióta sportolok, de az élet szerves része. Olyan, mint kimenni a wc-re. Nem vagyok profi, talán inkább a haladó amatőr kategóriába sorolnám magam, aki saját kedvére eljár néha versenyekre is. Kint vagyok télen, nyáron, esőben, hóban, sárban és igen, biztos, hogy az edzetlenségem miatt, de 35 fokban a durva dombon felfelé simán belecsúszok a 190 BPM-es kategóriába.

    Amúgy mit értesz veszélyes alatt? Szívmegállás? Szívroham? Stroke? Nem azt szajkózza pont az orvostudomány, hogy a magas intenzitású edzések mennyire fontosak? Nekem a 160 BPM az nem magas, ott még kb. megeszek egy fél csirkét és leöblíttem fél liter vízzel. És nem azért, mert húúú de kemény vagyok, hanem azért, mert az emberek különbözőek. Van aki 140-es pulzussal 18 km/h-val fut körpályán, nekem ehhez simán kell 180 BPM, mert nem vagyok vékony, sose voltam, meg gondolom edzettebbnek kéne lennem, vagy passz.

    Még csak véletlenül se kóstoltam be semmiféle cikkírót. Olvasóként csak dicsérni van jogom? A részletességet kritizáltam, az laikus szintű. Van akinek elég, van akinek nem. Mi ez az új baromság, hogy nem lehet őszintének lenni? Én is hazudjak, mint ahogy te velem eljátszod?

    A csuklós mérést a megmagyarázhatatlan forrású bordaközi fájdalom miatt írtam. Simán aláírom, hogy az izzadság és a menetszél okozta és semmi köze a BT technóhoz, de mióta nem használom nincs ilyen jellegű panaszom, de erről már írtam.

    [ Szerkesztve ]

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák