Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz volvoguy #6 üzenetére

    Amiket leírsz hibának az pl mind jellemző az utóbbi 4-5 call of duty részre, és ez messze felül múlja azt az egyhangúságot, amit a cod művel. Itt vannak használható tárgyak, sokkal szabadabb a terület és összeségébe is ha már ez a lőjjek le mindenkit fps a divat, abban kifejezetten jó lett.

  • marcus.fenix

    aktív tag

    válasz volvoguy #6 üzenetére

    - de eddig az egész másból sem áll, mint menni előre és lőni
    OMFG, ez egy FPS

    - Próbálkozik...próbálkozik lovaskocsis jelenettel, bullet time-os effekttel, párbajokkal. De ennyi
    Hát igen, minden játék próbálkozik valamivel, a pasziánsz pl. kártyalapokkal, van akinek bejön, van akinek nem...

    - gy bányában nyomulunk előre, dobálják felénk a gránátokat, és mi csak megyünk előre szinte mindenféle cél nélkül.
    Ha nem érted a történetet, és hogy hogyan kerültél oda, akkor is marad annyi cél, hogy élve kijuss...

    - Nem beszélve a baltával faragott, minden mimikát nélkülöző karakterekről. 2010-ben igenis kötelező a filmszerű megvalósítás!
    Nem, nem kötelező... mellesleg annyira azért nem rossz. A GTA sorozatnak pl. el van nézve hogy fosul néz ki, de ennek a játéknak nem?

    - de ez valami nagyon lagymatag.
    - unalmas, egyhangú, mintha olvasnák a szöveget. Nem is beszélve az akcentusról

    Az angol szinkront én jónak találtam, pedig nem vagyok Uwe Boll rajongó...

    Az összes rap-et hallgató kemény csávónak küldöm e dalt: http://www.youtube.com/watch?v=5PsnxDQvQpw - és remélem tudnak angolul, különben azt hinnék kedveskedek...

Új hozzászólás Aktív témák