Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor343

    tag

    Szerintem ez az új tomb raider ki fog jönni PS4-re és PC-re is kb fél évvel az xboxos kiadás után, mert ezért a bejelentésért akkora szaresőt fog kapni a rajongóktól a Crystal Dynamics az arcába hogy belefulladnak. :K

    A Microsoftnak meg azt üzenem hogy nagyon jól haladnak afelé, hogy soha többet ne vegyek semmilyen ms terméket.
    Értem én hogy kell valami exkluzív cím xbone-ra, de azért egy ilyen multiplatform címet így kilóra megvenni elég gerinctelen húzás...
    És akkor még olyanokat nyilatkoznak hogy ők mindent a játékosokért tesznek, aha persze.. :U

    [ Szerkesztve ]

  • Gabor343

    tag

    válasz Sirandrish #10 üzenetére

    Kérlek szépen azért, mert ez a játék az előző tomb raidernek a közvetlen folytatása amit már úgy is haragoztak be hogy több részes lesz és arról akkor még nem volt szó, hogy az első rész kijön mindenre de a folytatás majd xbox exkluzív lesz, szóval úgy játszatok vele.
    Meg amúgy fogadni mernék rá, hogy ezt a részt is elkezdték már fejleszteni mindhárom platformra, csak jött az ms egy zsák pénzzel és így a ps és pc verziót kidobták a kukába. Ezért gerinctelen.
    Ha ennyire sok fölös pénze van az msnek akkor csináljanak még több saját belsős studiót és csináltassanak velük játékokat xboxra.
    Remélem erre az ötletre nem kap rá majd a sony és ők nem kezdik el ezt a szart, mert ha igen akkor ennek hatalmas nagy kavarodás lesz a vége. Pl hogy egyik játéksorozatnak az első része csak xboxra lesz aztán a következő kettő meg csak ps aztán a 4. meg csak megint xbox. :W

    pzstm:
    Ez oké, de a pontos szerződést nem mutatják és abban még lehetnek kiskapuk amiket kihasználva kiadhatják más platformra is, ha jól emlékszem volt is már ilyesmire példa.

  • Gabor343

    tag

    válasz BabMester #35 üzenetére

    Az még semmi, nekem ez a szöveg nyomta fel a vérnyomásom:

    "Megnyugtatásképpen a vezető közölte, hogy a PlayStationön és PC-n játszó közösséget sem felejtették el, ezért érkezik a Lara Croft and the Temple of Osiris, illetve PS4-re továbbra is kapható a Tomb Raider Definitive Edition. "

    Még legyünk hálásak hogy az előző rész továbbra is kapható a boltokban, meg a teljesen független Temple of Osiris amit már korábban bejelentettek minden platformra, az is jönni fog. :C

    Ez kb olyan szintű szöveg mint, "ha nem akarsz állandó online kapcsolatot akkor vegyél xbox360at" az xbox one bejelentése után...

Új hozzászólás Aktív témák