Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) b.

b.
(PH! kedvence)

Hahahah ez remek hír. Durva párossal van itt dolgunk,durva grafikus enginnel karöltve. Remélem a játék is az lesz és méltó lesz mondjuk az első részhez :) :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#2) hash99

hash99
(senior tag)

Erre már nagy szükség volt végre jön egy igazi para! :)

(#3) Garada válasza hash99 (#2) üzenetére

Garada
(őstag)

Sok horror cím érkezik, szóval lehet majd válogatni. :D

If life gives you lemons, make lemonade!

(#4) teratti

teratti
(senior tag)

Nagyon várom.... Az első részt PS-en toltam még, nagyszerű élmény volt anno remélem ez is hasonló hatással lesz.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#5) Garada válasza teratti (#4) üzenetére

Garada
(őstag)

Hát ha jó tapasztalataid vannak a játékról én is remélem a legjobbakat, mivel előző részekkel nem játszottam.

(#6) b. válasza Garada (#5) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Nem volt minden rész felhőtlenül jó szerintem, voltak erőltetett és unalmas részek is.( 4.room) Az első számomra az etalon immár lassan 15 évtizede.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#7) Garada válasza b. (#6) üzenetére

Garada
(őstag)

Értem,hát köszönöm a felvilágosítást legalább valamilyen szinten most tisztába vagyok a sorozattal. :)

(#8) teratti válasza Garada (#5) üzenetére

teratti
(senior tag)

Nem akarok hazudni talán a 90-es évek végén v. a 2000 évek elején játszottam végig tesómmal éjjel egy olvasólámpa fényénél, hogy Ő olvasta a végigjátszást. Nagyon jó volt nem tudtuk abbahagyni biztos ezért volt nagy hatással rám. A többibe is belekezdtem már nem emlékszem melyiket meddig játszottam de az első volt igazán megragadó....

(#9) Garada válasza teratti (#8) üzenetére

Garada
(őstag)

Playstation One konzolon toltátok gondolom.Nagyon kedvet kaptam, hogy kipróbáljam egy működő PS2 a legrégebbi konzolom sajnos nem tudom milyen módon lenne erre lehetőségem.

(#10) teratti válasza Garada (#9) üzenetére

teratti
(senior tag)

Nem a fehér One-on, hanem a legelső szürke fat gépen. ;)

(#11) Dr.F.E.R.I. válasza b. (#6) üzenetére

Dr.F.E.R.I.
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ki vagy te, MacLeod?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#12) teratti válasza Dr.F.E.R.I. (#11) üzenetére

teratti
(senior tag)

:) Egy vessző elmaradt...

(#13) b. válasza Dr.F.E.R.I. (#11) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Éve :D bocs , csak egy maradhat :D

(#14) Jose73 válasza b. (#6) üzenetére

Jose73
(kvázi-tag)

Ízlések és pofonok: a The Room-ban max a Silent Hill kapcsolat volt erőltetett, hiszen a készítők eredetileg nem is abba az univerzumba szánták.
De a "szobás" részek, a lakás folyamatos változása egy egészen egyedi hangulatot/horrorélményt nyújtott, nekem egyik kedvencem. :)

(#15) b. válasza Jose73 (#14) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Igen, külön játéként kellett volna kiadni, nem mint Silent Hill részt. Gondolom így nagyobb bevételt nyertek belőle. Ha jól tudom onnantól már nem is az eredeti gárda gyártotta a játékokat, csak a sztorit adták ők .
Persze ez így van ízlések és pofonok. Egy olyan embernek , aki nem ismeri a SH világát a Room nem a legjobb kezdés megismerkedni vele. :R

[ Szerkesztve ]

(#16) AndrewBR

AndrewBR
(senior tag)

A siker boritekolhato, nagyon yo lesz, az mar tutti. :)

A.

(#17) gantum

gantum
(fanatikus tag)

remélem nem feletkeznek meg a riftről sem. már ma leadom a rendelést egy nagyobb csomag pelenkára. :D

A GAMER PC nem attól GAMER, hogy te játszottál rajta. :D http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gantum // PÜ = Gyorsabb válasz!

(#18) #79621120

(törölt tag)

(#19) b. válasza #79621120 (#18) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Uh az elején paráztam, nagyon nyomasztó. Végére már nagyon untam azért :(

(#20) Liquid Snake válasza AndrewBR (#16) üzenetére

Liquid Snake
(fanatikus tag)

Norman Reedus+Kojima+Guillermo del Toro= Király játék! :-)

A Hideo Kojima Game

(#21) HKorn

HKorn
(PH! addikt)

de kellene már egy jó kis SH, nálam alapmű konzolon, ezzel kezdtem konzolos pályafutásom PS1-en, 2001 tájékán :)

Mondjuk nekem a Downpour is bejött, remélem ez is lesz legalább annyira jó.

[ Szerkesztve ]

Dad by day Gamer by night - Xbox One S

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.