Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Sinisi

Sinisi
(őstag)

Köszönet az írásért.

(#2) Szakiii

Szakiii
(őstag)

Jó játékok :) most egyik fél se panaszkodhat psen is jó és itt is.

S7 black

(#3) pomorski

pomorski
(őstag)

Köszi a tájékoztatást!

Ha osztálytársak voltunk valahol, akkor légyszi dobj egy PM-et! 1985-1993: Bethlen Gábor ált. isk., Gáborján | 1993-1997: Zalka, Berettyóújfalu (2201-es szak) | 1997-1998: nulladik (KLTE, mat) | 1998-2004: KLTE-DE, mat

(#4) DonaldJames

DonaldJames
(kvázi-tag)

Köszi az írást :R Battlefield 3 nagyon jó.

Privátra illik válaszolni!!...Nem Postázok!!!..Megbízhatóságom 339 pozitív. .... A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!"És megint dühbe jövünk.

(#5) Micsurin

Micsurin
(PH! addikt)

Most sajnálom, hogy eladtam anno a 360-at és a One-t is. A F5 megérte volna. :(

Jó eresztés!

"Peace is a lie. There is only Passion. Through Passion I gain Strength. Through Strength I gain Power. Through Power I gain Victory. Through Victory my chains are Broken. The Force shall free me."

(#6) kovsol válasza Micsurin (#5) üzenetére

kovsol
(PH! félisten)

Akinek van Xbox One az szerintem nagy részben a forza miatt vette/tartotta meg, szóval szerintem aki akarta már beszerezte réges rég valamelyik részét.

May the Force be with you

(#7) arc82

arc82
(újonc)

Szép,de a sony ügyes volt eddig szar címeket adott de volt egy csomó exkluzív címe ami vitte a konzolt a hátán.Most,hogy jön az xbox one x most emeltek árat és adják a jó gameket.Az xbox a kompatibilitásnak hála talán még magára találhat de egy forza nem viszi el majd mindig a hátán a konzolt.Saját címek nélkül lehet 10 teraflopja is a gpunak.

Üdv:Zdenkó

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.