Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Ez nagyon nagyon durva felhozatal !Mindegyik játék baromi jó és élvezetes szerintem. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz eeXaa #15 üzenetére

    Azért ez is egy végletes megközelítés.
    Első opcióban azt vedd figyelembe, hogy a Gold ( és a Ps plusz mellé is) kapsz a havi akciókon felül extra kedvezményeket akár az akciós játékok árából. Igazából már itt visszajöhet az ára,
    +Elég jó játékokat kapsz éves szinten és itt a kompatibilitásnak köszönhetően évi 48 darabot, amiben akad elég szépen jó minőségű cím is.
    Tehát inkább az hibázik szerintem, aki erről lemond. Ez egy olyan minőségi szolgáltatás mindkét oldalon. amiért rengeteg extra dolgot kapsz, éppen ezért is nem érzi általában szerintem a legtöbb felhasználó, hogy azért fizet, hogy online játsszon és chateljen.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz eeXaa #26 üzenetére

    Persze nem örülök én sem neki, de azért van rá magyarázat
    Ez a kiadók döntése is. Már a ps4 megjelenésekor közölte Sony, hogy ők nem teszik kötelezővé egy egy játék online elérhetőségét a PS plusz előfizetéshez. PL vannak FTP játékok, amiknek elég a Silver tagság , hogy játszhass velük online PS4 vagy Box esetében, nem is egy. A kiadók így vállaltak garanciát arra, hogy megfelelően kiszolgálják a több 10 millió felhasználót online szerverparkkal, amiért Microsoft is és Sony is fizet. Ahhoz, hogy te chatelj nem kell Plusz előfizetés, elég a PSN regisztráció csak úgy mint Steamen.
    Egyébként sok tekintetben észrevehető ez a megkülönböztetés, például COD új részében mérföldekkel jobb a konzolos host, mint a PC-s, az más téma, hogy még így is sokszor elég szar.
    Konzolon működik a report rendszer normálisan, míg PC-n semmit nem ér, csak úgy mint a moderáció. Egyébként pl ha már COD vagy BF, tavaly november óta 1 millió PC-s felhasználó és kb 14 millió konzolos játszik online WW2 vel és szintén nagyságrendi arány van BF esetében is a két tábor között.Tehát érzed, hogy havi 5 dollárért egy minőségileg magasabb szintű szolgáltatást kapsz konzolon, vagy játszhatsz ingyen, gyengébb Hosttal PC-n ez a te döntésed, egyik sem kötelező. Ez mellé a két konzolgyártó próbál kárpótolni az ingyenes játékokkal havi szinten és a kedvezményekkel, amiből ha csak 1-2 darab A kategóriás címet végigtolsz akkor már ingyen volt az előfizetés.
    Egyébként persze mindettől függetlenül valóban arról van szó, hogy nem akarják benyelni a plusz költségeket teljes mértékben. tehát igazat adok neked.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz eeXaa #29 üzenetére

    Mellesleg ezt írtam én is neked.Only write mode. :))

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz eeXaa #31 üzenetére

    Listát nem tudok de Google a barátod , például.[link]
    ami így hirtelen beugrik amihez elég a silver, az a Planetside 2, Smite, Palladins,Fortnite Warframe,The Elder Scrolls Online, talán a World of Tanks .

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák