Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gamerkiller

    senior tag

    válasz Vakegérke #7 üzenetére

    Szeretem, szerettem tiszta szívemből, és parancsszóra nem tudom elfeledni. Próbálom, nem megy. Egyenlőre nem. Tudom miről beszélsz, igen, töröltem az írást még régebben, mert az is egy ilyen állapotban írtam mint most. Tanulhattam volna belőle, hasonló szituáció volt mint most. Nem tanultam, kellett nekem.

    Hmm. Nagy kérdés, sokat tudnék róla írni. Megérte e? Nem tudom. Furcsa válasz, de tényleg nem. Emlékszel? Éjszaka csillagának hívtam. Akkor úgy gondoltam megérte, most úgy gondolom nem. Nem éri meg a 2 gyönyörű hónap a még 1 hónapnyi szenvedést. Szenvedek. Minden nap eszembe jut, minden nap látom magam előtt. El kellene felejteni, ki kellene törölni a telefonomból, meg kéne változtatni a háttérképet. Nem, nem megy.

    Mindent úgy csinálnék e ahogy csináltam? Ezt sem tudom. Vele lettem volna akkor éjszaka, hisz gyönyörű volt, felejthetetlen. Nem is akarom elfelejteni.

    Megérdemli e hogy szenvedjek miatta? Olyas valamivel ajándékozott meg, amit nem tudott eddig senki adni. Soha, semmikor nem mondtam olyan hogy ennek ne legyen vége, nem volt olyan pillanat az életemben. Egészen addig az éjszakáig. Akkor azt mondtam, ne legyen reggel.

    Mellesleg: Kaptam sms-t. Nem titok, megosztom. Ez a reakció a reggeli sms-emre.:
    "Tudom, és sajnálom. Ilyen vagyok ha iszom, és fáradt vagyok, plusz még gyógyszer is volt bennem. Amúgy rájöttem. A pasik mind disznók, és amit ti csináltok egy nővel, a nő miért nem csinálhatja meg veletek?"

    Válaszoltam: "Mert nem érdemeltem meg."

    (#8) mraco: Tudod, így kezdődött a mi kapcsolatunk is. DVD-ztünk, ugyan ott, ugyan azon a helyen ahol most elváltunk. Elindítottuk a filmet, és megkért hogy simogassam a hátát, mert ő csak úgy tud filmet nézni. Sodródtam az eseményekkel.

    [ Szerkesztve ]

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

  • gamerkiller

    senior tag

    válasz Vakegérke #11 üzenetére

    Világos, értem, mégsem könnyű elfogadni. Hogy élvezné is talán? Azt azért nem hiszem. Próbálom elfelejteni, próbálok nem foglalkozni vele, de nehéz. Rettentő nehéz.
    Mondtam: Nem, nem éri meg.

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

  • gamerkiller

    senior tag

    válasz Vakegérke #33 üzenetére

    Egyenlőre megy. Annyi mindent tudnék mondani neki, de nem mondom, mert mind úgy jönne ki hogy teperek utána. Úgy gondolom, nem fog keresni jó sokáig, nem érdeklem egyenlőre. Aztán majd rájön. Egy két nap, és már kívánni is fogom hogy találjon magának egy olyan pasit aki fejre ejti, megmutatja neki hogy ezt nem csak ő tudja. Én nem voltam képes megtenni, nem is akartam hogy ez legyen, de ezt le is írtam. Hátteremet megváltoztattam, nevét átírtam a telefonban. Nehéz volt, nem akartam megnyomni a nyugtáz gombot. Megnyomatták velem. Velem voltak ma egész nap, segítettek az oszt. társaim. Hülyén hangzik, de szeretem az osztályomat. Egész nap köztük lennék, egyszerűen hihetetlen jól ki jövünk. Elkanyarodtam. Elnézést.

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

  • gamerkiller

    senior tag

    válasz Vakegérke #36 üzenetére

    "Köszönöm hogy mellettem és velem van sok jó ember. Remélem hogy viszonozni tudom nekik én is ezerszer."

    Megint depressziós lettem.

    Hihetetlen nehéz.. :O Mindig beütnek a képek.. :O

    [ Szerkesztve ]

    Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

Új hozzászólás Aktív témák