Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shapord

    tag

    Mostanában elég sűrűn olvasgatom a toplistákat, ugyanis most ruháztam be egy box 360-ba meg a hozzá tartozó kellékekbe(tv, házimozi,stb).
    Tudtam,hogy ha megveszem a gépet az első játék amit megveszek hozzá az a fallout 3 lesz. Nem azért mert sokat olvastam róla meg a reklámok, stb, egyszerűen a 2vel annyit játszottam,hogy azt sokan elképzelni nem tudnák. Ehhez képest megvettem a 3at és már most kezdem unni pedig még 2 hete sincs, hogy megvan. Mindenki azt mondja,hogy menyire szabad világa van, pedig szerintem a 2höz képest igenis lineális. Mindenesetre 2 szórakoztató hetet nyújtott nekem ,viszont ideje lenne vmi újat keresni. Tegnap megvettem a dbz burst limitet, mert youtube videók láttán azt hittem milyen kurva jó játékot kapok. Ehhez képest a sztorit kb 1 óra alatt végigvittem ami persze nem olyan nagy baj egy verekedős játéknál, ami viszont orbitális pofátlanság, hogy 6 karakter van benne és 4 pálya...Mi ez b+? 10 évvel ezelőtti énemre emlékeztet amikor még demo verziókkal játszottam. Tehát még 2en se annyira élvezetes a történet, mivel minden karakternek ugyan az a speciálja('kámehámehá'...). Szóval jó lenne találni valamit ami az ízlésemnek megfelel. Örülnék ha valaki tudna ebben segíteni mert nem akarok több pénzt kidobni az ablakon...Van nekem is pár játék ami lekötött anno mikor még a számítógépes vonalon nyomultam, talán mondanak valamit ezek a címek...: PoP:warrior within, KotOR, tekken tag, GTA vice city (bár a san andreas annyira kiábrándított,h kedvem sincs kipróbálni az újjat). Hirtelen ennyi. Ha eszembe jut még vmi írok, de addig is várom az "ajánlatokat". :) :U

    Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

Új hozzászólás Aktív témák