Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    hm:)

    idei év tényleg picit soványabb volt. a Clear Sky a vége miatt nálam lemaradt (még a bugjavítás ellenére is), Red Alert 3 10 percig bírta (pedig az egyet de szerettem), a Left4Dead gyakorlatban azért annyira nem móka (de még mindig mérföldekkel jobb az EP2nél), FarCry2re még nem volt elég időm, Warhead nagyon jó és nagyon rövid volt, NFS: UC citromdíjas, GTA4 nekem kimaradt egyenlőre, Dead Spacetől meg 5 perc alatt rámjött a hányinger, és inkább gyorsan uninstalláltam. GRID és Fallout3 szintén kimaradt, Lara Croft legújabb kalandjaival együtt.

    és amiket imádtam:
    GTR07/Evolution: na ezért maradt ki a Grid... egész egyszerűen zseniális, tényleg nem a legszebb, de remekül párosítja a hardkór szimulátort az egyszerű halandó által is élvezhető autósjátékkal.
    Sacred2: baromi részletes, hatalmas bejárható terület, szó szerint órákon át lehet céltalanul bolyongani a térképen és mellette még nagyon jól is néz ki. végre egy point and click, ami fel tudott nőni a diablo2höz. és eszméletlenül kidolgozott, csomó rejtett finomsággal, és egy raklapnyi questtel.

    szóval nálam idén top2 van:DDD bár valszeg top3 is lenne, ha a Fallout3ig eljutnék...

    ja és meg kell említeni a Supreme Commandert, black ops és sorian AI modokkal. ugyan tavalyi, de mégis csak ezzel játszottam idén a legtöbbet. mod kategóriában még megemlítendő a Stalker SoC: Oblivion Lost 2.2 és a Diablo2 Median jelenlegi verziója, mindegyik hatalmas móka. ha így nézzük, mégis van top5, de ebből 3 mégiscsak tavalyi...:) mondjuk tavaly tényleg eszméletlenül jó év volt rts/fps szempontból.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák