Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cgod

    tag

    válasz Breki's #24 üzenetére

    Ez mondjuk pozitív lenne. Nagyon érdekes, hogy a '80-as évektől '90-es évekig tartó sci-fi, illetve cyberpunk hullám ugy elpusztult, ahogy van, RPG-t meg kizárólak fantasy témára építenek, amitől pedig hányok. Lehet beneveznék egy GTA MMO-ba.

    GTA négyet eddig nem láttam, idegesít, mikor valami elkezd kiabálni a gépen service pack nyolcért. Viszont hallottam róla, és ennek alapján tökéletesen el tudom képzelni, főleg az előző már háromdésített epizódok alapján.
    Valahogy a GTA-kat sose jellemezte a túloptimalizáltság, mióta kiléptek a második dimenzióból. Persze lehet, hogy a pénztárcám tartalma nem volt eléggé optimalizálva, bár a sorozat szerintem továbbra is mindenkinek készül, nem hardcore only. Tulajdonképp mindig olyan engine-t pakoltak alá, ami a grafikai minőséghez képest lassú. Ez onnantól fogva, hogy már csak konzolos portokat kapunk, még jobb, mert ez is lassít.

    Játékmenet:
    Ölsz, ölsz, autót lopsz, menekülsz, telefonálsz, ölsz,ölsz,ölsz, esetleg pénzt kapsz. Nem kifejezetten szofisztikált. És nem kifejezetten változott. Jó, lehet mindenféle házakat venni, meg területet foglalni, de az alapok nem változnak, tény, nincs is rá sok szükség, első ránézésre meg lehet állapítani, hogy szükség van -e a játékra. Én eddig a négy kivételével az összes pc-n megjelenttel játszottam, még a Londonnal is, kicsit, de ami szerintem az elején forradalmi volt, az mostanra csak újabb bőrök lehúzása, persze közben még arcunf*ssák a pécéseket is, mert az meg vicces. Valószínűleg elég sokáig fog tartani a sorozat, kérdés meddig lesz még PC-re egyáltalán, illetve meddig lesz még pécés, akit érdekel. Amúgy szerintem a sorozat minden második-harmadik verziója lesz portolva, de azokban is maximum olyan eltérések lesznek, melyek még bugfixnek is csak mosolyogva nevezhetők.

    Ha valami kell gyorsan, telefon a barátod | Eladó használt montik, érdeklődni a szokott felületeken.

Új hozzászólás Aktív témák