Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steven

    addikt

    Nemtom miért de a crysist mindenki agyon "hájpolja" , minden mással egyet értek de azzal hogy crysis jó azzal nem, szerintem játszhatatlan! Quados kofigommal utsó pályán mediumba szaggat hát hagy juk má,r egy rakás szar játszhatatlan , rövid (pár óra alatt átt lehet vinni) és még a grafika sem tetszik ugyanis képregényt inkább újságból néz az ember.... történet meg gagyi ,filmekben ezerszer láttunk már ilyet ... hamár storyrol van szó , akkor valami olyasmiről beszél az ember amit szivessen megnézne egy moziba is akár vagy elolvasna könyvben...

    pl Bioshock (órákra eltudtam benne merülni, szorakoztató érdekes)

    amugy nem beszéltél még a timeshiftről szerintem az is is jól sikerült (idő lassítást igy mégnem láttunk) már az is sokkal játszhatóbb szorakoztatobb mint a crysis , amugy vissza térve crysisra ha már a programozó csapatot nézzük, a far cry szerintem jobban sikerült 100szor , azt sokszor átvittem és sokkal nagyobb élményt nyujtott mint ez a képregény:) vissza térhetnének a felé a stilus felé ..(ami igazán lol mediumba toltam végig kb 3-4lővés kell fejre mindenkinek aztán döglenek meg az arcok hát ez röhelyes:D )

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Új hozzászólás Aktív témák