Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz gabi133 #94 üzenetére

    Viszont pár felértékelt teszttel már beszívattak (GameStar is, meg amikor töb lap volt, azok is). PC Guru, vagy a "független" újságíró, ki tudja? Más újságírók sem függetlenek sehol, ha más nem, személyes elfogultságuk van. Egyébiránt nyilván soha, sehol, senki nem fogja ezt elismerni, ezért csak a gyanú marad, amikor a leírás meg a tapasztalat közti eltérés ég és föld. Sokszor az újságok maguk is jól lehúzzák az előtte felmagasztalt programokat néhány héttel/hónappal később egy részletes tesztben, amikor már sikerült eladni a játékokat. Hardverek tesztjénél egyébként ugyanez szintén gyakran előfordul.
    Viszont azt mondták nekem, hogy aki a könyveket olvasta, az könnyebben elfogadja a játékot (nyilván könnyebb szemet hunyni a hibák felett), én nem is kívánom elvitatni a játékélményt senkitől, főleg azoktól, akiknek a számomra nyakatekert (vagy inkább csuklótekert :D ) irányítás megszokott. Ezért is hangsúlyoztam/hangsúlyozom, hogy amit nyilatkozok valamely játékról, az kizárólagos, szubjektív ítéletemet tükrözi.
    Készítettem egy gamer-szemszögű Timeshift-tesztet, ha gondolod, nézd meg. Igyekeztem ebben teljesen elfogulatlan lenni. Sztem ajnározás helyett ilyen boncolást kéne ráereszteni minden game-re (az eredmények miatt nem is lehet számomra még év játéka jelölt se), de kritikát is elfogadok, nyilván ezt mindenki megkockáztatja, aki feltesz ide valamit. :) :R
    Ha volt vmelyik újságban részletes teszt, vesd össze azzal. Én nem tudom, mert épp az átverések miatt ma már csak akkor veszek meg gamer lapot, ha valami keresett játékot mellékelnek hozzá, amelyet még nem tudtam megvenni.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák