Új hozzászólás Aktív témák

  • whiz

    aktív tag

    válasz gerlaip #37 üzenetére

    Nekem bejött az UT3, szvsz a hangulat nagyon is ott van. Én nem bírom letenni, mióta megjelent... pörgős, akciódús játékmenet, iszonyat jó hangok, über grafika - és ezzel együtt hasít mint a szélvész egy átlagos gépen is, fullközelre húzva. Kihagyhatatlan.
    Akárcsak a bioshock. Egyszerűen magába szippant Rapture világa.
    Ja és Gow. Hát ez... erről inkább nem is írok, mert még azt hiszitek csak az akciójátékokat szeretem (és így is van :D ). Én elejétől végéig szerettem, nincs megállás, nonstop eksön van, sose unatkoztam játék közben. Igaz, elég rövid ( én olyan 7 óra alatt kivégeztem), de minden pillanatért megéri leülni elé.
    NFS: PS háát... mindig is szerettem az NFS-t, de ezt ki se kellett volna adni, én nekiálltam, de megbántam rendesen - ezért nem adok ki pénzt. Részemről az U2 volt az utolsó nfs (na jó még az mw, a rendőrök miatt), amivel igazán szívesen játszottam.
    A TDU viszont nagyon bejött, bár vannak benne idegesítő dolgok, pl én utáltam a sok hülye stoppost... lehetne benne sokkal több verseny ezek helyett, na de mind1, a kocsik mennyisége azért viszonylag kárpótol ezért.
    DIRT szintén szép és jó - de nem reális, ami mondjuk nálam nem akkora tragédia. Az már igen, hogy szereti elveszteni a save-eket...
    STALKER tényleg elég uncsi néha, én se játszottam vele túl sokat...
    Crysis teccik, szaggat, azért nem rossz, de az ue3-mas játékok is tudják ezt grafikailag, feleekkora gépigény mellett.
    A többi gémet nem nagyon ismerem, és nem is érdekelnek, én most még az SC2-t várom nagyon.

    Mindez csak saját egyéni vélemény - písz mindenkinek :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Új hozzászólás Aktív témák