Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kutga

    nagyúr

    válasz samu74 #4855 üzenetére

    Az S7 annak idején kiírta amikor túlmelegedett. Vagy azt ezek is írják?

    Let the Zone take me if I am.

  • sangean

    csendes tag

    válasz samu74 #4855 üzenetére

    Kiraktam a Galaxy A40-et es az SD S20 FE-t is a napra par percre 4K-s youtube videot jatszani. Pont ugyanugy melegedtek. (Azt vartam volna, hogy talan a S20 jobban melegszik, mert hogy izmos proci stb...) Olyan 50 fokra mentek fel. Amig az altalad emlitett Thermal monitor app S20-nal egyre komolyabb szovegeket irt ki, addig az A40-en 50 fokosan is ugyanazt a "normal mukodes" szoveget nyomta es nem vett vissza a femyerobol. Igaz, hogy igy a lefelezett S20-as fenyero kb olyan szintu volt mint az A40-en a folyamatos max. Nyilvan az A40-ben nincs ilyen szoftveres 'vedelem'. Olyan 40 fok korul vette vissza az S20 a max fenyerot kb 70%-ra aztan kesobb 50%-ra. Annyi, hogy olyankor , ha huzod a csuszkat a feletol mar nem valtozik a fenyero. A lenyeg, hogy azert meg ugy is lehet olvasni a szoveget, nyilvan hosszutavon nem jo a szemnek.
    Nyilvan az is lehet, hogy ha nem veszi vissza a procit es a fenyerot az S20, akkor nem all meg a melegedes 50 foknal, ugyanott ahol az A40-es.

    Azert is probaltam ki, hogy ez az egy fenyeros tema 'deal breaker'-e vagy nem. De mivel ugyanugy 50 foknal megallt es olyan volt a lefelezett fenyereje mint egy kozepkategorias telonak. Igy ugy gondolom nem 'deal breaker' es nem kell visszavigyem 14 napon belul a boltba. Tovabba meg lehet, hogy szoftveresen is fognak faragni rajta, es engedekenyebbek lesznek a fenyero teruleten.

    Amugy a Samsung csinalt Labs alatt egy Thermal Guardian app-ot amivel lehet modositani ezt a thermal kuszoberteket +- 2 fokkal. Beallitottam vele a +2 fokot.
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák