Hirdetés

2017. november 21., kedd

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Bowser minek küzd? Beáll a hálóhoz és insta win :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) ldave

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem értem ezt. Ha megkérdezel 10 Wii U tulajt, hogy milyen játékot szeretne, nem hiszem hogy bárki is egy új Mario Tennis-t kérne.

A Slime draws near. Command?

(#3) Sirandrish válasza ldave (#2) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Szerintem 100at is megkérdezhetnél, akkor is az lenne a felállás..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ovisoknak jó lesz. Nem lehet komolyan venni.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#5) adalbert1 válasza Sirandrish (#3) üzenetére

adalbert1
(PH! addikt)

Én úgy gondolom, hogy valószínűleg jóval kevesebb erőforrásba kerül egy ilyen Tennis játékot elkészíteni, mint egy platform Mario címet (vagy akár csak Mario Kart-ot), így ezért döntöttek mellette. Igaz eladásokban elég gyengén teljesít, a legtöbbet eladott Mario Tennis cím is elmarad a legkisebb példányszámban eladott Mario Kart-tól.

(#6) Sirandrish válasza adalbert1 (#5) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Persze ez egyértelmű, csak fura mert szerintem nem áll úgy a wiiu szekere hogy ilyenekre kéne "pazarolni" az erőforrásaikat.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.